Oficiāli: Telpu futbola leģenda Rikardinju pievienojas Latvijas čempioniem

01/08/2023 20:31
Nokopēts
Rikardinju

Leģendārais portugāļu telpu futbola spēlētājs Rikardinju karjeru turpinās Latvijas čempionvienībā “Riga Futsal Club”, pavēstījis klubs.

Iepriekš jau vēstīts, ka Rikardinju bija pieņēmis lēmumu atgriezties Eiropā, pievienojoties tieši galvaspilsētas klubam. “Riga” portugālim piedāvāja “milzīgu līgumu”, kā arī iespēju spēlēt UEFA Futzāla čempionu līgā, kur Rikardinju savulaik ir triumfējis trīs reizes.

37 gadus vecais futzālists, kurš tiek uzskatīts par vienu no sporta veida izcilākajiem spēlētājiem, karjeras pēdējos divus gadus ir pavadījis Indonēzijā, pārstāvot Džakartas “Pendekar United”.

Rikardinju savas karjeras laikā tāpat sešas reizes ir ticis atzīts par pasaules labāko futzālistu, kas ir ir visu laiku augstākais rādītājs. Viņa rēķinā arī pieci Portugāles un seši Spānijas čempiontituli. 2018. gadā Rikardinju palīdzēja Portugāles izlasei pirmo reizi vēsturē triumfēt Eiropas čempionātā, bet trīs gadus vēlāk – Lietuvā notikušajā Pasaules kausā. Pēc izcīnītā PK titula viņš noslēdza karjeru izlasē.

Bagātākais Latvijas futbola klubs “Riga” martā savā paspārnē pieņēma divkārtējo valsts čempioni telpu futbolā “Petrow”. Jau savā pirmajā sezonā jaunajā statusā “Riga” triumfēja Latvijas čempionātā. Jaunās sezonas Čempionu līgas turnīra kvalifikācijā galvaspilsētas klubs spēlēs vienā apakšgrupā ar Nahčivanas “Araz” no Azerbaidžānas, “SSV Jahn Regensburg” no Vācijas un Stambulas “Sisli SK” no Turcijas.

TOP notikumi
1
X
2
6.25
4.8
1.46
1.41
4.75
7.5
4.8
3.9
1.68
3.1
3.75
2.15
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām