Oficiāli: Tumānovs noslēdz trīs gadu līgumu ar Somijas klubu

17/05/2023 13:16
Nokopēts
Miks Tumānovs

Latvijas aizsargs Miks Tumānovs nākamsezon spēlēs Somijas hokeja virslīgas klubā Jiveskiles JYP, klubs paziņoja trešdien.

Tumānovs ar klubu ir noslēdzis trīs gadu līgumu, kurā pēdējie divi gadi ir kluba izvēle. 21 gadu vecais Tumānovs uz JYP ir pārcēlies no Somijas pēc spēka otrās līgas (“Mestis”) kluba Rovaniemi “Kiekko”, kuru pārstāvēja pusotru sezonu.

“Tumānovs ir liels spēlētājs ar labām sportiskām iemaņām,” izvēli pamato kluba sporta direktors Miko Vītanens, piebilstot, ka vēl ir jāpilnveidojas, lai komandā spēlētu vairāk minūšu mačā. “Man patīk pieslēgties uzbrukumiem, bet vēlos smagi strādāt savā laukuma pusē un labi spēlēt aizsardzībā,” saka hokejists.

Tumānovs abās sezonās Rovaniemi klubā izcīnīja “Mestis” līgas bronzas medaļas. Pirms tam viņš spēlēja Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) komandā Hokeja klubs “Rīga”, Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) Rīgas “Dinamo” spēļu kreklā aizvadot 16 mačus un reizi rezultatīvi piespēlējot.

Aizsargs pasaules čempionātos ir bijis pārstāvēts U18 un U20 vecuma grupās, kā arī ir aizvadījis četras spēles Latvijas pieaugušo izlasē, sakrājot divas rezultatīvas piespēles. Šosezon JYP Somijas čempionātā ieņēma 13.vietu 15 komandu konkurencē.

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām