Oficiāli: Usiks smagsvaros debitēs ar cīņu pret nīderlandiešu bokseri

03/09/2019 20:18
Nokopēts
Oleksandrs Usiks, www.sportazinas.com

Ukrainas boksa zvaigzne Oleksandrs Usiks (16-0) smagsvaros debitēs ar cīņu pret Nīderlandes bokseri Taironu Spongu (14-0).

Cīņa tiks aizvadīta ASV pilsētā Čikāga šī gada 12. oktobrī.

Jau vēstījām, ka 32 gadus vecā Usika menedžeris Egiss Klimass iepriekš atklāja, ka ukraiņa nākamā cīņa notiks 12. oktobrī, taču līdz šim nebija zināms pretinieks. Iepriekš kā potenciālie pretinieki tika minēti Krievijas atlēti Andrejs Fedosovs un Aleksandrs Povetkins.

Tāpat Usikam 25. maijā bija paredzēts duelis ar 38 gadus veco franču veterānu Karlosu Takamu (36-5), taču ukraiņu boksera bicepsa savainojuma dēļ cīņa nenotika.

33 gadus vecais Spongs Pasaules Boksa organizācijas (WBO) rangā ieņem piekto vietu, taču šī viņam būs pirmā tik augsta mēroga cīņa. Spongs profesionālajā boksā debitēja 2015. gadā, bet iepriekš viņš ar lieliem panākumiem startēja kikboksa sacensībās.

Usikam šobrīd ir WBO obligātā titula pretendenta statuss, kuru viņš izmantos 12. oktobra duelī. Šī opcija ukrainim dos tiesības pieprasīt titulcīņu no WBO čempiona Endija Ruisa un Entonija Džošua cīņas uzvarētāja.

Usiks savu pēdējo dueli aizvadīja pērnā gada novembrī, kad Lielbritānijā nokautēja Toniju Beljū un aizstāvēja visas četras pirmā smagā svara kategorijas jostas. Neilgi pēc tam viņš paziņoja par saviem nolūkiem startēt smagsvaros.

Tikmēr Spongs savu pēdējo cīņu aizvadīja šī gada 31. augustā, kad otrajā raundā nokautēja ekvadoriešu bokseri Džeisonu Mindu.

    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām