Latvija nākamā gada PČ grupā kopā ar mājinieci Šveici un čempioniem

Latvijas hokeja izlase, Sportazinas.com
Latvijas hokeja izlase | Foto: LHF

nākamā gada pasaules čempionātā, kas notiks Šveicē, spēlēs kopā ar svētdien zeltu ieguvušo Somiju, kļuvis zināms pēc tam, kad otrdien Starptautiskā Ledus hokeja federācija () paziņoja apakšgrupu sadalījumu.

Latvijas izlase, kas IIHF rangā ieņem desmito vietu, nākamā gada pasaules čempionātā Cīrihē spēlēs B grupā ar Krieviju (ranga 2.vieta), Somiju (3.), ASV (6.), mājinieci Šveici (8.), Norvēģiju (11.), Itāliju (16.) un Kazahstānu (19.).

Tikmēr A grupas mačos Lozannā duelēsies Kanāda (1.), Zviedrija (4.), Čehija (5.), Vācija (7.), Slovākija (9.), Dānija (12.), Baltkrievija (14.) un Lielbritānija (20.).

Aģentūra LETA jau ziņoja, ka Somijas hokeja izlase svētdien pasaules čempionāta finālā ar 3:1 apspēlēja Kanādu, negaidīti kļūstot par planētas čempioni. Pēc turnīra tika publicēts jaunais IIHF rangs, kas tiek ņemts par pamatu nākamā gada meistarsacīkšu apakšgrupu izveidošanā.

Tiesa, organizatoru interesēs var tikt veiktas izmaiņas, tāpēc Vācijas vietā B grupā būs Šveice, kamēr vācieši cīnīsies A grupā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par