Oficiāli zināms Vaildera nākamais pretinieks un cīņas norises laiks

Deontejs Vailders, Luiss Ortiss, sportazinas.com
Deontejs Vailders un Luiss Ortiss | Foto: Talksports

Amerikāņu boksa zvaigzne (41-0) nākamo cīņu aizvadīs pret Kubas atlētu Luisu Ortisu (31-1), pavēstījuši cīņas promouteri. Tā risināsies 23. novembrī Lasvegasā.

33 gadus vecais Vailders jau vienreiz ir cīnījies ar 40 gadus veco veterānu Ortisu. Duelis notika pērnā gada martā, un tajā panākumu guva Vailders, kurš sagādāja kubietim pirmo zaudējumu karjerā.

Vailders, kurš 40 reizes uzvaras guvis ar nokautu, izteicies, ka vēlas dramatiski nokautēt Ortisu. “Ja Ortiss grib uzvarēt, viņam jābūt perfektam 12 raundus. Man pietiks ar trijiem, jo esmu apdāvināts ar lielu spēku.”

Amerikānis ir pārliecināts, ka viņam izdosies nokautēt Ortisu, kā arī pēc tam viņš ir apņēmības pilns to pašu izdarīt ar britu Taisonu Fjūriju.

Vailders savu pēdējo cīņu aizvadīja šī gada maijā, kad jau pirmajā raundā nokautēja savu tautieti Dominiku Brizīlu. Vailders savas karjeras laikā aizvadījis 41 cīņu, 40 reizes uzvarot un vienreiz cīnoties neizšķirti ar britu Taisonu Fjūriju.

Sagaidāms, ka pēc tam, kad Vailders aizvadīs cīņu ar Ortisu, viņam būs jācīnās tieši ar Fjūriju, kurš jau amerikāni ir izaicinājis uz revanšu. Abi cīkstoņi savas karjeras laikā vēl ne reizi nav zaudējuši.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par