“Ogre” sagrauj “Vaiņode” handbolistus, “Latgols” atņem punktus “Tenax”

17/02/2019 20:09

Šovakar SynotTip handbola Virslīgas turnīrā notika pa vienai spēlei pirmajā un otrajā četriniekā. Ludzas “Latgols” savā laukumā cīnījās neizšķirti 28:28 ar Dobeles “Tenax”, bet uzvaru sēriju turpināja “Ogre”, kas viesos droši apspēlēja “Vaiņode” handbolistus – 42:29.

Jau trešo reizi neizšķirti otrajā posmā spēlējusi “Tenax”, kas svētdien viesojās Ludzā. Jau spēles sākumā Dobelei buksēja uzbrukums, kad “Latgols” ieguva 3:0 pārsvaru. Turpinājumā “Latgols” handikaps sasniedza arī piecas (7:2) un sešus vārtus (9:3). “Tenax” gan spēja atgūties un līdz puslaika beigām nedaudz samazināt rezultāta starpību – 10:14.

Otrā puslaika sākumdaļā viesi turpināja pakāpeniski samazināt rezultāta starpību, un 45. minūtē pēc Anda Ērmaņa vārtiem dobelnieki izlīdzināja rezultātu (21:21), un “Latgols” pieprasīja pārtraukumu. Atlikušajā laikā laukumā bija ļoti līdzsvērtīga cīņa, kas noslēdzās ar katras komandas vienu iegūtu punktu par 28:28 neizšķirtu. Interesanti, ka ne vienai, ne otrai neizdevās gūt vārtus gandrīz pēdējās divas minūtes.

“Latgolam” šajā spēlē rezultatīvākais ar deviņiem vārtiem bija Normunds Seņkāns, Endijs Kušners maču noslēdza ar astoņiem vārtu guvumiem, bet pieredzējušajam Jānim Pavlovičam šajā mačā pieci vārtu guvumi. “Tenax” rindās seši vārti Ērmanim, savukārt pa pieciem guva Ņikita Pančenko, Nils Miķelsons un Oskars Arājs.

“Ogre” otrajā četriniekā līdz šim bija izcīnījusi četras spēles tikpat mačos un šovakar šo sēriju pagarināja līdz piecām spēlēm. “Ogre” šobrīd ir uzņēmusi lielisku formu, ko apliecināja jau spēles pirmajā puslaikā, kad pretinieku vārtos sameta 20 bumbas un ieguva itin drošu sešu vārtu handikapu – 20:14.

Šajā spēlē “Vaiņode” tā arī nespēja atrast nekādus pretargumentus ogrēniešu spēlei uzbrukumā. Andra Molotanova vadītā komanda demonstrēja vēl rezultatīvāku sniegumu un galarezultātā izcīnīja graujošu panākumu ar 42:29. Arvis Laganovskis bija rezultatīvākais spēlētājs šajā mačā ar 13 gūtiem vārtiem, savukārt Artis Laganovskis pievienoja astoņus vārtu guvumus. Jānis Bauze un Andris Pozņaks guva pa pieciem vārtiem. “Vaiņode” sastāvā labākais ar desmit vārtiem bija Oskars Pāvils, septiņi vārti Aināram Pāvilam.