Ogrēnieši handbola virslīgas spēlē pārspēj “Vaiņodi”

02/02/2019 23:14

Šovakar “SynotTip” handbola Virslīgas turnīrā savas līderpozīcijas otrajā četriniekā nostiprināja ”Ogre”, kas savā laukumā aizvadīja pārliecinošu spēli un bez lielām problēmām ar rezultātu 39:32 pieveica ”Vaiņodi.

Jau spēles ievadā ”Vaiņode” nespēja tikt galā ar ogrēniešu uzbrukumu, mājinieki darbojās ar lielu pārliecību, nedaudz vairāk kā sešās minūtēs pamanījās gūt septiņus vārtus un ieguva piecu vārtu handikapu – 7:2. Nākamās minūtes labāk aizvadīja ”Vaiņodes” handbolisti, kuri pietuvojās līdz 7:10, taču sakārtot spēli aizsardzībā tā arī nespēja. 30 minūtes ”Ogre” bija guvusi 19 vārtus un ielikusi labus pamatus uzvarai visā spēlē – 19:12.

Otrā puslaika sākumdaļā rezultāts uz tablo attīstījās līdzīgi, kas nozīmēja, ka ”Ogre” saglabāja drošu pārsvaru un pilnībā kontrolēja notikumus laukumā. Tuvāk par pieciem vārtiem ”Vaiņodei” tikt neizdevās, tādējādi ogrēniešu panākumu viesi nopietni apdraudēt nespēja. ”Ogre” droši nospēlēja mača noslēdzošo daļu un galarezultātā uzvarēja ar septiņu vārtu pārsvaru – 39:32.

Uzvarētājiem rezultatīvākais ar 16 vārtiem bija Artis Laganovskis, kurš šajā spēlē izpildīja 19 metienus. Septiņus vārtus uzvarā pievienoja brālis Arvis Laganovskis, tādējādi Laganovskiem šajā mačā gūstot vairāk nekā pusi no komandas vārtiem. ”Vaiņodes” sastāvā pa astoņiem vārtiem guva Oskars Pāvils un Jurģis Strēlis.