Ogres basketbola klubs no pašvaldības saņem 50 tūkstošus eiro

Ogres basketbolisti, sportazinas.com
"Ogre" basketbolisti | Foto: Jānis Martels

Ogres novada pašvaldība no līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem ir piešķīrusi 50 000 eiro biedrībai “Ogres basketbola klubs” (“Ogre”), liecina Ogres novada domes sēdes lēmums.

Pamatojot naudas piešķiršanu, pašvaldība norāda, ka “Ogre” ir “spēcīga un konkurētspējīga basketbola organizācija gan Latvijā, gan Baltijā”. Basketbola klubs Latvijas basketbola līgā 2018./2019.gada sezonā ieguva bronzas medaļu, 2019./2020.gada sezonā izcīnīja sudraba godalgu. Savukārt Latvijas-Igaunijas basketbola līgā atradās otrajā pozīcijā pirms turnīrs tika priekšlaicīgi apturēts valstīs izsludinātā ārkārtēja stāvokļa dēļ.

Ārkārtējā situācija būtiski ietekmējusi daudzu sadarbības partneru darbību, kā rezultātā ir samazinājies pieejamais finansējums, un tas “Ogre” liedz pilnvērtīgi gatavoties jaunajai sezonai, norādīts Ogres novada pašvaldības domes Finanšu komitejas sēdē.

Pamatojoties uz Sporta attīstības konsultatīvās komisijas ziņojumu, nolemts piešķirt “Ogre” finansējumu 50 000 eiro apmērā no Ogres novada pašvaldības šā gada budžeta “Izdevumi neparedzētiem gadījumiem”.

Pirms balsojuma Finanšu komitejas sēdē Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Egils Helmanis (VL-TB/LNNK) uzsvēra, ka pēdējo gadu “Ogre” ir būtiski audzis, sasniedzot arvien labākus rezultātus. Basketbola klubs popularizē Ogres novadu, kā arī dod iespēju lepoties, ka Ogrē ir tik daudz talantīgu basketbolistu, jo lielākā daļa kluba spēlētāju ir ogrēnieši, tai skaitā Ogres Basketbola skolas audzēkņi.

Kā liecina “Firmas.lv” informācija, “Ogre” apgrozījums pērn bija 252 075 eiro, bet peļņa – 10 650 eiro. “Ogre” septembrī bija 1754 eiro nodokļu parādi.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par