Ogres handbolisti izvirzās vadībā Latvijas čempionāta bronzas sērijā

18/05/2022 21:38

“Ogre”/”Hydrox” komanda trešdien izcīnīja uzvaru “SynotTip” handbola virslīgas bronzas sērijas pirmajā spēlē. Ogrēnieši savā laukumā ar rezultātu 36:32 (13:20) uzvarēja Murjāņu Sporta ģimnāzijas (MSĢ) vienību, sērijā līdz divām uzvarām panākot 1-0.

Uzvarētājiem desmit vārtus guva Toms Lielais, septiņreiz izcēlās Artūrs Lazdiņš, bet sešas bumbas MSĢ vārtos sameta Rihards Leja. Viesiem deviņus vārtus guva Rauls Erlends Serafimovičs un sešus precīzus metienus pievienoja Mārtiņš Misulis.

Puslaika pārtraukumā “Ogre”/”Hydrox” komanda devās ar septiņu vārtu deficītu, bet otrā puslaika sākumā uz nākamajiem astoņu mājinieku vārtiem pretinieki atbildēja ar vienu. Otrā puslaika otrajā desmitminūtē laukuma saimnieki nostiprinājās vadībā, kuru no rokām neizlaida.

Sērijas otrā spēle notiks piektdien Murjāņos. Sestdien sāksies finālsērija, kurā duelī līdz trīs uzvarām tiksies Dobeles “Tenax” un “ASK Zemessardze”/LSPA komandas. Pusfinālos dobelnieki ar 2-0 pārspēja MSĢ un “ASK Zemessardze”/LSPA ar tādu pašu rezultātu guva virsroku pār ogrēniešiem. Ceturtdaļfināla un pusfināla sērijas norisinājās līdz diviem vienas komandas panākumiem, kamēr čempioni tiks noskaidroti sērijā līdz trim uzvarām. Pagājušajā sezonā Dobeles “Tenax” finālā ar 3-0 uzvarēja “Ogri”.