“Ogres” handbolisti sagādā pārsteigumu un pārspēj Rīgas “Celtnieku”

16/05/2021 22:02
Ogres handbolisti

“Ogres” komanda svētdien nodrošināja vietu “SynotTip” handbola virslīgas finālā, kurā tiksies ar Dobeles “Tenax” vienību. Ogrēnieši pusfināla otrajā spēlē mājās ar rezultātu 39:31 (16:16) uzvarēja pāra favorīti Rīgas “Celtnieku”, sērijā līdz divām uzvarām panākot 2-0.

Laukuma saimniekiem rezultatīvākais ar astoņiem gūtiem vārtiem bija Renāts Hovratovičs, bet pa septiņiem precīziem metieniem bija Tomam Lielajam un Vjačeslavam Rutkam. Rīdziniekiem desmitreiz izcēlās Aļaksejs Haisa, bet pa septiņiem vārtiem guva Aļaksandra Patcikaiļiks un Arturs Kļaviņš.

Ogres komanda uzvarai pamatus ielika otrā puslaika pirmajā pusē, kad iekrāja septiņu vārtu pārsvaru. Dobelnieki pusfinālā ar 2-0 uzveica Ludzas “Latgols” komandu. Dobeles “Tenax” no izslēgšanas turnīra pirmās kārtas bija brīva, “Ogre” ar 2-1 pārspēja “Vaiņodi”, Ludzas “Latgols” ar 2-0 guva virsroku pār “Jūrmalas Sports” vienību, bet Rīgas “Celtnieks” vienība bija pārāk ar 2-0 pār ASK/LSPA.

Šosezon ceturtdaļfinālā piedalījās trīs komandu pāri, jo komandas “MSĢ/LAT 2004” izstāšanās no čempionāta dēļ Dobeles “Tenax” spēlētāji automātiski kvalificējās pusfinālam. Ceturtdaļfinālu un pusfinālu pārvarēs tā komanda, kas pirmā izcīnīs divas uzvaras, bet finālā čempioniem jāizcīna trīs panākumi.