“Ogres” handbolisti svin otro panākumu virslīgas jaunajā sezonā

29/09/2019 16:34

Svētdien “SynotTip” handbola virslīgas ietvaros “Ogre” viesos ar 32:30 pieveica “Vaiņodi” un guva otro uzvaru čempionāta ievadā.

Jau vēstījām, ka “Ogre” 19. septembrī piedalījās čempionāta atklāšanas spēlē, kad savā laukumā ļoti saspringtā spēlē ar minimālu 25:24 pieveica Jūrmalas “Sports” handbolistus. “Vaiņode” savukārt šodien savā laukumā aizvadīja pirmo sezonas spēli.

Ogrēnieši uz spēli ieradās deviņu spēlētaju sastāvā, kas, protams, nedeva iespējas būtiski rotēt ar sastāvu spēles gaita. Kā jau tas bija gaidāms, izteikti iniciatīvu “Ogres” sastāvā uzņēmās Rolands Ivanovs un Arvis Laganovskis, un viesi šādā veidā ieguva 4:2 pārsvaru.

Ivanovs turpināja uguņot uzbrukumā arī puslaika turpinājumā, un uz brīdi ogrēniešu handikaps bija jau seši vārti (10:4). Līdz puslaika beigām “Vaiņode” tā pa īstam atgūties nespēja, un “Ogre” 30 minūtes noslēdza ar komfortablu 18:11.

Otrajā puslaikā desmit minūšu laikā “Ogre” savu pārsvaru palielināja līdz 11 vārtiem (25:14), principā izšķirot spēles likteni. Skaidrs, ka fiziski noslēdzošajā daļā “Ogrei” bija grūti, taču viesi vienalga uzvarēja bez lielas nervozitātes galotnē – 32:30. Rolands Ivanovs uzvarētājiem bija rezultatīvākais ar 14 vārtiem, savukārt “Vaiņodes” sastāvā 16 vārtus guva Oskars Pāvils.

“Vaiņode” – “Ogre” 30:32 (11:18)