“Ogres” un “Celtnieks” handbolisti svin uzvaru pirmajā ceturtdaļfināla spēlē

05/05/2021 21:29
Celtnieks

“Ogres” un Rīgas “Celtnieks” komandas trešdien dalību “SynotTip” handbola virslīgas izslēgšanas spēlēs sāka ar panākumu pirmajā ceturtdaļfināla mačā.

Regulārā čempionāta trešās vietas ieguvēji “Ogre” pirmajā ceturtdaļfināla spēlē mājās ar 45:36 (23:18) uzvarēja “Vaiņodi”. Rezultatīvākie uzvarētāju rindās ar deviņiem vārtiem bija Toms Lielais un Renāts Hovratovičs, bet pa sešiem vārtiem iemeta Andris Pozņaks un Mārtiņš Dāvidnieks. “Vaiņodes” komandā desmit vārtus iemeta Ainārs Pāvils un Oskars Pāvils.

Otrā spēlē regulārā turnīra otrās vietas ieguvēja “Celtnieks” mājās ar 35:33 (17:15) uzvarēja ASK/LSPA. Deviņi vārti “Celtnieks” komandā Aļaksandram Patcikaiļikam, ar septiņiem izcēlās Rihards Leja, bet pa pieciem “goliem” iemeta Artis Kurmēns un Aļaksejs Haisa. ASK/LSPA rindās ar septiņiem vārtiem rezultatīvākie bija Mārtiņš Stepuļenoks-Stukanovs un Kristers Rihards Ozols.

“Celtnieks” regulārajā sezonā zaudējumu cieta tikai pret pamatturnīra uzvarētāju Dobeles “Tenax”. Zīmīgi, ka ASK/LSPA komandai regulārajā turnīrā izdevās izcīnīt tikai vienu uzvaru, kas ļāva ieņemt septīto vietu. Sestdien “play-off” turnīru uzsāks Jūrmalas “Sports” un Ludzas “Latgols” spēlētāji, maču aizvadot Jūrmalā. Abas šīs komandas ļoti līdzīgi aizvadījušas čempionātu – pabeigušas to ar deviņiem punktiem un uzvarējušas četrās spēlēs, vienreiz spēlējušas neizšķirti, kā arī piedzīvojušas septiņus zaudējumus.

Šogad ceturtdaļfinālā piedalīsies trīs komandu pāri, jo komandas “MSĢ/LAT 2004” izstāšanās no čempionāta dēļ Dobeles “Tenax” spēlētāji jau automātiski ir kvalificējušies pusfinālam. Līdz ar to zināms, ka pusfinālā dobelnieki tiksies ar sērijas uzvarētāju starp Jūrmalas un Ludzas komandām. Ceturtdaļfinālu un pusfinālu pārvarēs tā komanda, kas pirmā izcīnīs divas uzvaras, bet finālā čempioniem jāizcīna trīs panākumi.