OHL līdere “Mogo” gūst sesto panākumu pēc kārtas, “Lido” zaudējums ar 0:8

13/10/2018 16:18

“Optibet” hokeja līgā (OHL) pie sestā panākuma pēc kārtas tikusi turnīra līdervienība “Mogo”, kas šodien savā laukumā sīvā cīņā ar 3:1 pārspēja “Zemgali/LLU”, pārtraucot jelgavnieku trīs uzvaru sēriju. Tikmēr HS “Rīga” mājās neatstāja nekādas cerības “Lido” hokejistiem – 8:0.

Mačā starp pērnās sezonas pusfinālistēm “Mogo” un “Zemgale/LLU” rezultāts tika atklāts otrā perioda izskaņā, kad pirmais pie atlēkušās ripas bija mājinieku uzbrucējs Elviss Želubovskis (1:0). Viesiem gan bija nepieciešamas tikai 44 sekundes, lai atjaunotu līdzsvaru, Henriju Anču pārspējot Vladislavam Adeļsonam – 1:1.

Šāds rezultāts saglabājās līdz pat 50. minūtei, kad 2:1 laukuma saimnieku labā panāca Vladimirs Mamonovs, bet 56. minūtē mača gala rezultātu 3:1 uzstādīja Juris Ziemiņš. “Mogo” tādējādi ar astoņos mačos izcīnītiem 20 punktiem saglabā OHL līderpozīcijas, par punktu apsteidzot par vienu spēli vairāk aizvadījušo “Prizma” vienību.

Tikmēr “Zemgale/LLU” ar 14 punktiem astoņās cīņās atrodas ceturtajā vietā. Tikpat punktu (deviņos mačos) ir arī HS “Rīga” hokejistiem, kuri šodien mājās ar 8:0 sagrāva OHL debitantus “Lido”. Rīdzinieki jau pirmo periodu noslēdza ar graujošo 5:0, atlikušajā spēles daļā sāncenšu vārtos raidot vēl trīs ripas.

Ar “hat-trick” jeb trim vārtiem uzvaru kaldināja Aleksandrs Biškins, bet Renāra Undeļa rēķinā 1+3.

Jāatzīmē, ka “Lido” iepriekšējā kārtā nedaudz negaidīti ar 5:0 savā laukumā sagrāva “Liepāju”, gūstot savu pirmo uzvaru OHL turnīrā.