OHL nedēļas TOP5 triumfē Homjakova solo reids pret vicečempioni “Zemgali/LLU” (VIDEO)

17/09/2018 12:25
HK ''Kurbads'', Edgars Homjakovs, Sportazinas.com

Par “Optibet” Hokeja Līgas (OHL) aizvadītās nedēļas skaistākajiem vārtiem atzīts HK “Kurbads” uzbrucēja Edgara Homjakova precīzais metiens mačā pret “Zemgale/LLU” vienību. Jāizceļ, ka šajā apkopojumā iekļuvis arī Homjakova cits vārtu guvums, kas ieguvis trešo vietu.

Iepriekšējās nedēļas trešdienas vakarā “Kurbads” ledus hallē pērnās sezonas fināla atkārtojumā starp HK “Kurbads” un “Zemgale/LLU” uzvaru ar rezultātu 3:2 svinēja mājinieki. Divi vārti bija Edgara Homjakova kontā.

Līdz ar pirmo iemetienu, spēles iniciatīvu savās rokās turēja HK “Kurbads” hokejisti, kas aizvien biežāk apdraudēja Reiņa Petkus vārtus. Aizturētā soda laikā gan sanāca auksta duša – Jāņa Sprukta piespēle neatrod adresātu un ripa ieslīd tukšajos HK “Kurbads” vārtos. Mājinieki gan ātri spēj atgūties – apbrīnojamu individuālo meistarību nodemonstrē Edgars Homjakovs, apspēlējot visu jelgavnieku aizsardzību un panākot izlīdzinājumu. Jau pēc pāris minūtēm viņš gūst arī savus otros vārtus spēlē, burzmā saņemot piespēli un minūti līdz perioda beigām vadībā izvirzot HK “Kurbads”.

Otrajā periodā Kurbads uzbrūk daudz, tomēr lielisks vārtos ir Reinis Petkus. Jelgavnieki atbild ar tālu, bet precīzu Iļjas Makarova metienu Ulda Čalpas vārtu augšējā stūrī. 2:2 pēc divām trešdaļām.

Spēles pēdējās 20 minūtēs laukumā pārsvars ir mājiniekiem, kas materializējas gūtos vārtos – Mārtiņš Cipulis pārķer ripu, piespēlē Deividam Sarkanim, kurš kopā ar Jāni Spruktu lieliski izspēlē izgājienu divatā pret vienu aizsargu. Vārti Sarkanim. Atlikušajās 15 minūtēs jelgavniekiem jāgūst vārti, tomēr lielākas iespējas palielināt vārtu pārsvaru ir Kurbads hokejistiem. Spēle noslēdzas ar minimālu rezultātu 3:2. Par mača labākajiem spēlētājiem tika atzīti Mārcis Zembergs un Reinis Petkus.