“Oilers” iemet četrus vārtus pēdējās desmit minūtēs (VIDEO)

20/04/2021 11:59

Edmontonas “Oilers” pirmdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē iemeta četrus vārtus mača noslēgumā, atspēlējoties pret Monreālas “Canadiens”, kuras vārtus savainojuma dēļ bija spiests atstāt Kerijs Praiss. “Oilers” pieveica “Canadiens” ar 4:1 (0:0, 0:1, 4:0).

Praiss atstāja vārtus pēc pirmā perioda beigām. Viņš bija atvairījis visus septiņus metienus līdz deva vietu vārtos Džeikam Alenam, kurš atvairīja vēl 25 “naftinieku” metienus.

“Kanādiešu” galvenais treneris Dominiks Dišarms pēc spēles teica, ka vārtsargs guvis ķermeņa augšdaļas savainojumu, kad pirmā perioda vidū viņā ietriecās “Oilers” spēlētājs Alekss Čiasons. Epizodē ripa pabija vārtos pēc Konora Makdeivida metiena, taču vārtu guvums netika ieskaitīts, jo video atkārtojumā tika konstatēts, ka vārtsargam ir neatļauti traucēts.

Makdeivids savu vēl panāca. Vispirms gan viesus 27.minūtē vadībā izvirzīja Eriks Stāls, taču pēdējās trešdaļas laikā mājinieki septiņu minūšu un 32 sekunžu laikā sameta “Canadiens” vārtos četras ripas, Makdeividam izceļoties ar uzvaras vārtiem un  trim (1+2) rezultativitātes punktiem. Vārti un rezultatīva piespēle šajā laika posmā tika Jesem Puljujervi. Savukārt “Oilers” vārtos 22 metienus atvairīja Maiks Smits.

Vēl vienā cīņā Tampabejas “Lightning” mājās pagarinājumā pieveica Karolīnas “Hurricanes” ar 3:2 (1:0, 1:1, 0:1, 1:0). Mājinieki izšķērdēja divu vārtu pārsvaru, taču pēc precīzi nospēlēta puspagarinājuma uzvaras vārtus mājinieku labā guva Janni Gurds. Ar 25 atvairītiem metieniem Andrejs Vasiļevskis nopelnīja 27.uzvaru sezonā, kas ir labākais rādītājs līgā, bet Alekss Kilorns nopelnīja divus rezultativitātes punktus mājinieku rindās.

NHL, 20. aprīlis

Vegasas “Golden Knights” – Sanhosē “Sharks” 3:2 (0:1, 1:1, 1:0, 0:0, 1:0) – pēcspēles metienu sērijā;

Arizonas “Coyotes” – Minesotas “Wild” 2:5 (1:1, 0:2, 1:2);

Kalgari “Flames” – Otavas “Senators” 2:4 (1:1, 0:1, 1:2);

Edmontonas “Oilers” – Monreālas “Canadiens” 4:1 (0:0, 0:1, 4:0);

Nešvilas “Predators” – Čikāgas “Blackhawks” 5:2 (1:1, 2:1, 2:0);

Dalasas “Stars” – Detroitas “Red Wings” 3:2 (1:0, 1:2, 0:0, 0:0, 2:1) – pēcspēles metienu sērijā;

Floridas “Panthers” – Kolumbusas “Blue Jackets” 4:2 (1:0, 2:1, 1:1);

Tampabejas “Lightning” – Karolīnas “Hurricanes” 3:2 (1:0, 1:1, 0:1, 1:0) – pagarinājumā.