“Oilers” otro reizi Makdeivida ērā pārvar “play-off” pirmo kārtu, “Maple Leafs” pasaka noslēdzas septītajā mačā (VIDEO)

15/05/2022 08:25
Edmontonas Oilers

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) trīs Stenlija kausa pirmās kārtas sērijās notika septītie mači, trīs komandām iekļūstot konferences pusfinālā.

Edmontonas “Oilers” ar 2:0 apspēlēja Losandželosas “Kings” ar 2-0 un otro reizi kopš 2016./2017. gada sezonas iekļuva otrajā kārtā. Pirmajā periodā rezultātu atklāja Kodijs Sesijs, savukārt četras minūtes pirms pamatlaika beigām punktu pielika Konors Makdeivids, kuram arī rezultatīva piespēle pirmajā vārtu guvumā. “Oilers” pretiniece otrajā kārtā noskaidrosies Kalgari “Flames” un Dalasas “Stars” sērijas septītajā mačā.

Citā sērijā Tampabejas “Lightning” ar 2:1 pārspēja Toronto “Maple Leafs”, Kanādas klubam kārtējo reizi apstājoties pirmajā kārtā. Pirmā perioda izskaņā Nikolass Pols izvirzīja “Lightning” vadībā, bet galvenie notikumi norisinājās otrajā trešdaļā – Morgans Railijs panāca neizsķirtu, bet trīs minūtes vēlāk Pols bija precīzs otro reizi, gūstot uzvaras vārtus.

Šīs sērijas laikā “Maple Leafs” trīs reizes bija vadībā un atradās vistuvāk pirmās kārtas pārvarēšanai, kas komandai pēdējo reizi izdevies 2003./2004. gada sezonā. Ņemot vērā Toronto kluba potenciālu, daži apskatnieki šai komandai paredzēja cīņu par Stenlija kausu, taču prognozes nepiepildījās. “Lightning” pretiniece būs Floridas “Panthers”.

“Maple Leafs” neveiksme nozīmē, ka izlases vajadzībām atbrīvojies aizsargs Kristiāns Rubīns.

Tikmēr Karolīnas “Hurricanes” arī iekļuva nākamajā kārtā, ar 3:2 uzvarot Bostonas “Bruins”. Ar diviem vārtiem izcēlās Makss Domi, kura kontā arī uzvaras gols, kā arī rezultatīva piespēle. “Hurricanes” pretiniece noskaidrosies Pitsburgas “Penguins” un Ņujorkas “Rangers” sērijas septītajā spēlē.