“Oilers” spīdekļi neapstājas – Makdeivids un Draizaitls nosaukti par mēneša zvaigznēm

01/04/2023 21:55
Nokopēts
Leons Draizaitls un Konors Makdeivids

Nacionālā hokeja līga (NHL) kā marta spilgtāko spēlētāju nosaukusi Edmontonas “Oilers” kapteini Konoru Makdeividu, otrās zvaigznes gods piešķirts viņa komandas biedram Leonam Draizaitlam, bet kā mēneša trešais labākais hokejists atzīts Kleitons Kellers no Arizonas “Coyotes”.

Līgas rezultatīvākais spēlētājs Makdeivids (61+83) par mēneša labāko nosaukts jau trešo reizi šosezon. Viņš dominēja arī martā, 15 mačos atzīmējoties ar 11 vārtu guvumiem un 18 rezultatīvām piespēlēm, vienlaikus palīdzot “Oilers” uzstādīt komandas rekordu izcīnītajās uzvarās (12-1-1) un sakrātajos punktos (25) viena mēneša ietvaros. Kanādiešu superzvaigzne tāpat aizvadītajā mēnesī 10 mačos pēc kārtas izcēlās ar vismaz diviem punktiem, sasniedza 60 gūto vārtu atzīmi, kā arī mēneša pēdējā mačā viņš izcēlās ar karjeras 300. precīzo metienu, kļūstot par līgas vēsturē 11. visjaunāko spēlētāju, kurš to paveicis.

Tikmēr viņa zvaigžņotais komandas biedrs Draizaitls, kurš ir līgas otrais rezultatīvākais spēlētājs (47+70), arī aizvadītajā mēnesī bija otrais sekmīgākais, iemetot 11 golus un 17 reizes asistējot saviem partneriem. Viņš jau ir sasniedzis karjeras labākos rādītājus gan punktos, gan rezultatīvajās piespēlēs, un kopā ar Makdeividu viņi kļuvuši tikai par otro duetu kopš 1975. gada, kas divas sezonas pēc kārtas izcēlušies ar vairāk kā 100 punktiem.

Savukārt “Coyotes” līderis Kellers (36+46) martā bija līgas dalīti labākais snaiperis ar 12 vārtiem, kā arī kopā sakrājot 24 punktus, ieņemot trešo vietu aiz Makdeivida un Draizaitla. Ar rezultatīvām darbībām amerikānis izcēlies jau pēdējos 14 mačus pēc kārtas, kas ir dalīti garākā aktīvā sērija – tikpat daudz reižu veiksmīgs bijis Vankūveras “Canucks” uzbrucējs Eliass Petersons.

 

TOP notikumi
1
X
2
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām