“Oleksandriya” ar Dubru ierindā Ukrainas čempionātu atsāk ar uzvaru

14/02/2021 16:35

Ukraina

Latvijas futbola izlases aizsargs Kaspars Dubra svētdien palīdzēja savai komandai “Oleksandriya” izcīnīt uzvaru Ukrainas premjerlīgas 14.kārtas spēlē. “Oleksandriya” viesos ar 1:0 (1:0) uzvarēja “Mariupol” vienību.

Abām komandām šogad šī bija pirmā spēle vietējā čempionātā pēc ziemas pārtraukuma.  Dubra spēli sāka starta vienpadsmitniekā un laukumu pameta pēc finālsvilpes. Uzvaras vārtus viesu rindās spēles 38.minūtē guva Artjoms Sitalo.

Tikmēr dienu iepriekš Andreja Cigaņika pārstāvētā Luhanskas “Zorya” mājās ar 2:1 (1:1) uzvarēja “Desna”. Cigaņiks spēlē iesaistījās jau no pirmās minūtes, bet otrā puslaika sākumā tika nomainīts. Oleksandrs Gladkijs “Zorya” rindās izcēlās 18. un arī 61.minūtē.

“Zorya” ar 23 punktiem 13 spēlēs ieņem ceturto vietu turnīra tabulā, bet Dubras komanda ar 19 punktiem 14 mačos atrodas sestajā pozīcijā. Iepriekšējā sezonā par Ukrainas čempioniem tika kronēti Doņeckas “Shakhtar” futbolisti, Cigaņika pārstāvētā komanda ieguva bronzu, bet Dubras klubs bija piektajā vietā.

Šveice

Latvijas futbola aizsargs Mārcis Ošs svētdien otro reizi pēc kārtas Šveices superlīgas spēlē laukumā devās “Lugano” vienības pamatsastāvā, bet viņa pārstāvētais klubs piedzīvoja zaudējumu. “Lugano” mājās ar 1:3 (0:3) zaudēja aizvadītās sezonas čempionei Bernes “Young Boys”.

Ošs jau otro spēli pēc kārtas tika iekļauts “Lugano” pamatsastāvā un laukumu pameta vien pēc finālsvilpes. Pirms iepriekšējām divām spēlēm Ošs laukumā pēdējo uz īsu brīdi reizi izgāja 13.decembrī. Žans Pjērs Nsame spēles desmitajā minūtē realizēja “pendeli”, bet septiņas minūtes vēlāk pārsvaru dubultoja Elija Mešaks. Pirmā puslaika kompensācijas laika pirmajā minūtē Sandro Laupers panāca 3:0.

Goda vārtus “Lugano” vienības rindās spēles 60.minūtē iesita Aleksandrs Gerndts. “Lugano” ar 26 punktiem 19 spēlēs ieņem ceturto vietu, bet “Young Boys” ar 47 punktiem ir pārliecinoša līdere.