“Olimp” tiek kronēta par OHL regulārā čempionāta uzvarētāju

HK Olimp, sportazinas.com
"Olimp" hokejisti | Foto: LHF/Agris Bricis

Latvijas Hokeja federācija (LHF) 18.marta valdes sēdē pieņēmusi lēmumu saistībā ar radušos situāciju 2019./2020.gada sezonas “Optibet” Hokeja Līgas () regulārā čempionāta tabulā.

Sakarā ar izsludināto ārkārtas stāvokli mūsu valstī 12. martā LHF vadība pieņēma lēmumu pēdējās divas regulārā čempionāta spēles (abās bija jātiekas “” un “Rīga”) aizvadīt bez skatītājiem – pie tukšām tribīnēm.

Šīs spēles netika izspēlētas savlaicīgi, jo pēc “Rīga” lūguma tās tika pārceltas, lai ļautu jaunajiem “Rīga” hokejistiem piedalīties Pēterburgas atklātā čempionāta spēlēs.

No abām atliktajām un paredzētajām spēlēm notika viena, jo uz otro – 14.marta (Rīgas Domes aizlieguma dēļ) OHL spēli neieradās “Rīga” komanda. Šo gadījumu izskatīja LHF Disciplinārā komisija un atzina “Rīga” neierašanos uz spēli par “force majeure” apstākļu rezultātu, tādējādi spēli atzina par nenotikušu.

Valdes sēdē šodien izskatīja “Olimp” iesniegumu par Disciplinārās komisijas lēmuma apstrīdēšanu un piešķīra “Rīga” tehnisko zaudējumu sakarā ar neierašanos uz spēli. Tāpat “Olimp” tika pasludināta par Latvijas čempionāta regulārā čempionāta uzvarētāju.

Pamatojoties uz ārkārtas situācijas stāvokļa ieviešanu valstī un sakarā ar LHF 13.marta valdes lēmumu neizspēlēt OHL izslēgšanas spēles, 2019./20 gada sezonā Latvijas čempiona tituls netiek piešķirts un medaļas netiek pasniegtas.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par