“Olimp”/”Venta 2002” nonāk vienas uzvaras attālumā no iekļūšanas OHL finālsērijā

27/03/2021 22:22
Olimp

“Olimp”/”Venta 2002” komanda sestdien izcīnīja uzvaru arī “Optibet” Hokeja līgas (OHL) pusfināla sērijas trešajā spēlē, sērijā izvirzoties vadībā ar 3-0. Rīdzinieki izbraukumā ar 5:3 (1:0, 0:2, 4:1) pārspēja “Liepāju”, sērijā līdz četrām uzvarām iegūstot vadību ar 3-0. Sērijas, iespējams, pēdējā spēle notiks pirmdien Liepājā.

Lai arī Sandis Mežaraups 18.minūtē izvirzīja vadībā viesus, mājinieki ar Klāva Plānica vārtiem vairākumā un Artūra Mickeviča “golu” izvirzījās vadībā ar 2:1. Tomēr ar trim gūtiem vārtiem pēdējā perioda sākumā nepilnu sešu minūšu laikā viesi panāca uzvaru. Pēdējos vārtus 67 minūtes pirms spēles beigām Georgijs Pujacs jau guva, raidot ripu tukšos vārtos.

Kārlis Zakrevskis uzvarētāju vārtos atvairīja 33 metienus, Miķelis Rēdlihs izcēlās ar trim (2+1), bet Gatis Sprukts ar diviem rezultativitātes punktiem (0+2). Mājinieku rindās Plānicam divi rezultativitātes punkti (1+1).

Otrā pusfinālā, kurā tiekas “Mogo”/LSPA un “Zemgale”/LLU, ar 2-1 vadībā ir jelgavnieki. Finālā iekļūts tā komanda, kura pirmā izcīnīs četras uzvaras.

2020./2021.gada sezonā OHL spēlē “Mogo”/LSPA, “Olimp”/”Venta 2002”, “Zemgale”/LLU, Hokeja skola “Rīga”, Daugavpils “Dinaburga”, “Prizma”/IHS un “Liepāja”. Iepriekšējā sezonā Latvijas virslīgā spēlēja astoņas komandas, taču 2020./2021.gada sezonā ir par vienu komandu mazāk, jo turnīrā nespēlēja “Kurbads”.

Iepriekšējā sezonā izslēgšanas spēles netika aizvadītas, bet par vietējā čempionāta uzvarētāju tika pasludināta “Olimp”. Turnīra jaunpienācēja izšķirošos punktus ieguva pēc tam, kad “Rīga” neieradās uz sezonas pēdējo maču ar “Kurbads” vienību. “Olimp” līdz ar panākumu OHL nopelnīja iespēju startēt Starptautiskās hokeja federācijas (IIHF) rīkotajā Kontinentālajā kausā, taču starptautiskās sacensības tika atceltas.