“Olimp/Venta 2002” panāk 2-0 “Optibet hokeja līgas” pusfināla sērijā pret “Liepāju”

25/03/2021 21:58
Olimp/Venta 2002

“Olimp”/”Venta 2002” komanda ceturtdien izcīnīja uzvaru arī “Optibet” Hokeja līgas (OHL) pusfināla sērijas otrajā spēlē, sērijā izvirzoties vadībā ar 2-0. Rīdzinieki Piņķos ar 5:2 (1:0, 3:1, 1:1) pārspēja “Liepāju”, sērijā līdz četrām uzvarām iegūstot vadību ar 2-0.

Gūstot divus vārtus otrās trešdaļas sākumā divu minūšu un divu sekunžu laikā, mājinieki panāca 3:0 savā labā. 29.minūtē Kārlis Ozoliņš vienus vārtus atguva, taču “Olimp”/”Venta 2002” atbildēja ar vēl diviem vārtiem, pēdējās trešdaļas sākumā panākot 5:1. Ceturtos vārtus Kirils Galoha iemeta mazākumā.

Kārlis Zakrevskis mājinieku vārtos atvairīja 23 metienus, bet Galoha, Emīls Ezītis (abiem – 1+1) un Aleksejs Širokovs (0+2) sakrāja pa diviem rezultativitātes punktiem. Vēl vārtus mājinieku labā guva arī Georgijs Pujacs, Sandis Mežaraups un Fjodors Jarovinskis. Viesu labā šajā spēlē pēdējos vārtus guva Marks Kaleinikovs.

Sērijas trešā spēle notiks sestdien. Otrā pusfinālā, kurā tiekas “Mogo”/LSPA un “Zemgale”/LLU, ir neizšķirts 1-1. Finālā iekļūs tā komanda, kura pirmā izcīnīs četras uzvaras.

2020./2021.gada sezonā OHL spēlē “Mogo”/LSPA, “Olimp”/”Venta 2002”, “Zemgale”/LLU, Hokeja skola “Rīga”, Daugavpils “Dinaburga”, “Prizma”/IHS un “Liepāja”. Iepriekšējā sezonā Latvijas virslīgā spēlēja astoņas komandas, taču 2020./2021.gada sezonā ir par vienu komandu mazāk, jo turnīrā nespēlēja “Kurbads”.

Iepriekšējā sezonā izslēgšanas spēles netika aizvadītas, bet par vietējā čempionāta uzvarētāju tika pasludināta “Olimp”. Turnīra jaunpienācēja izšķirošos punktus ieguva pēc tam, kad “Rīga” neieradās uz sezonas pēdējo maču ar “Kurbads” vienību. “Olimp” līdz ar panākumu OHL nopelnīja iespēju startēt Starptautiskās hokeja federācijas (IIHF) rīkotajā Kontinentālajā kausā, taču starptautiskās sacensības tika atceltas.