“Olimp”/”Venta 2002” realizē soda metienu priekšpēdējā minūtē un atgūst vadību sērijā

22/03/2022 23:24

“Olimp”/”Venta 2002” komanda otrdien izcīnīja uzvaru “Optibet” Hokeja līgas (OHL) pusfināla trešajā spēlē un atguva vadību sērijā. “Olimp”/”Venta 2002” savā laukumā ar rezultātu 3:2 (0:0, 2:2, 1:0) pārspēja “Mogo”/LSPA un sērijā līdz četrām uzvarām panāca 2-1.

Pirmie vadību šajā spēlē ieguva “Olimp”/”Venta 2002” hokejisti, otrā perioda otrajā minūtē vairākuma izspēli noslēdzot ar Georgija Pujaca precīzu metienu no zilās līnijas. Pēc sešām minūtēm tālu raidījumu izpildīja Kārlis Bucenieks, ripas lidojuma virzienu mainot Rūdolfam Polcam – 1:1.

Pagāja viena minūte un divas sekundes, Pauls Svars veiksmīgi nospēlēja vārtu priekšā un mājinieki atgriezās vadībā. Arī šoreiz “Mogo”/LSPA izlīdzināja rezultātu, piecarpus minūtes pirms perioda beigām lielo vairākumu realizējot Tomam Opeltam, kurš labi nospēlēja vārtu priekšā un ievirzīja ripu vārtos pēc Krišjāņa Rēdliha metiena. Minūti un trīs sekundes pirms pamatlaika beigām uz “Mogo”/LSPA vārtiem tika nozīmēts soda metiens, kuru izpildīja Maksims Širokovs. “Olimp”/”Venta 2002” kapteinis nomānīja Linardu Lipski un atguva pērnā gada čempioniem vadību.

Sērijas ceturtā spēle notiks ceturtdien. Otrā pusfināla sērijā starp “Liepājas” un “Zemgale”/LLU hokejistiem rezultāts ir 1-1. Cīņa par OHL čempionu kausu tiks uzsākta 3.aprīlī. Arī fināls notiks līdz četrām uzvarām. OHL “play-off” iekļuva turnīra četras labākās komandas. Atlikušajām trijām vienībām – Hokeja skolai “Rīga”, Daugavpils “Dinaburga” un Rīgas “Prizma” – sezona jau noslēgusies. Iepriekšējā sezonā OHL uzvarētāju kausu izcīnīja “Olimp”/”Venta 2002”, bet regulārajā sezonā uzvaru svinēja “Zemgale”/LLU. Pirmais Latvijas čempionāts hokejā notika pirms 90 gadiem.