“Olimp”/”Venta 2002” sagādā “Prizmai” kārtējo zaudējumu OHL

05/10/2021 22:04

“Optibet” Hokeja līgas (OHL) iepriekšējās sezonas čempione “Olimp”/”Venta 2002” otrdien divu Rīgas komandu duelī izcīnīja uzvaru pamatturnīra mačā. “Olimp”/”Venta 2002” viesos ar 4:3 (2:0, 1:2, 1:1) guva virsroku pār Rīgas “Prizma” komandu.

Otrā perioda 40.sekundē Alberts Ķirsons panāca 3:0 čempionu labā, tomēr mājinieki atspēlējās, vienus vārtus gūstot vairākumā, bet rezultātu 44.minūtē izlīdzināja Armands Bērziņš – 3:3. Divas ar pusi minūtes vēlāk vairākumā Edijs Brahmanis atkal vadībā izvirzīja “Olimp”/”Venta 2002” – 4:3. Tie izrādījās uzvaras vārti.

Mājinieku vārtos Rihards Norvaišs atvairīja 35 no 39 viesu metieniem, bet pretējos vārtos Kārlis Zakrevskis tika galā ar 23 no 26 metieniem. Uzvarētājiem divus (1+1) rezultativitātes punktus sakrāja aizsargs Gatis Sprukts.

Turnīra līderpozīcijā ar 14 punktiem septiņās spēlēs ir “Mogo”/LSPA, bet desmit punkti sešos dueļos ir “Liepājai”. Tālāk ar desmit punktiem septiņās cīņās seko “Zemgale”/LLU, bet pirmo četrinieku ar astoņiem punktiem astoņās spēlēs ieņem “Olimp”/”Venta 2002”. Tai ar septiņiem punktiem septiņos mačos seko Hokeja skola “Rīga”, sesto pozīciju ar trīs punktiem astoņos mačos ieņem Rīgas “Prizma”, bet turnīra tabulu noslēdz Daugavpils “Dinaburga”, kas zaudējusi visās septiņās cīņās.

Arī šosezon OHL startē septiņas komandas – Rīgas “Olimp”/”Venta 2002”, Jelgavas “Zemgale”/LLU, “Liepāja”, Rīgas “Mogo”/LSPA, Daugavpils “Dinaburga”, Hokeja skola “Rīga” un Rīgas “Prizma”. Aizvadītajā sezonā OHL kausu izcīnīja “Olimp”/”Venta 2002”, bet regulārajā sezonā uzvaru svinēja “Zemgale”/LLU. Pirmais Latvijas čempionāts hokejā notika pirms 90 gadiem.