“Olimp/Venta 2002” svin otro sauso uzvaru pēc kārtas

13/03/2022 16:14

“Optibet” hokeja līgas (OHL) iepriekšējās sezonas čempionvienība Rīgas “Olimp”/”Venta 2002” svētdien izcīnīja uzvaru regulārā čempionāta mačā. “Olimp”/”Venta 2002” viesos ar 4:0 (0:0, 2:0, 2:0) pārspēja Hokeja skolas “Rīga” vienību, kas aizvadīja pēdējo spēli sezonā.

“Rīga” nepārspēta noturējās 26 minūtes līdz ripu vārtos ieraidīja Aleksejs Širokovs, kurš piecas minūtes vēlāk panāca jau 2:0. Trešā perioda ceturtajā minūtē Edijs Brahmanis nostiprināja pārsvaru, bet 29 sekundes pirms finālsvilpes Sandis Mežaraups uzrādīja mača galarezultātu. Tāpat kā Širokovs, ar diviem punktiem spēli noslēdza ar Koba Jass, kurš asistēja trešajā periodā gūtajos vārtos.

Rūdolfs Gusts Lazdiņš “Olimp”/”Venta 2002” vārtos neitralizēja desmit pretinieku metienus, bet spēles otrajā pusē spēlējušais Kārlis Zakrevskis atvairīja četras ripas.

Pirmo vietu ar 63 punktiem 35 cīņās ieņem “Mogo”/LSPA komanda, kurai ar 59 punktiem 35 mačos seko “Zemgale”/LLU. “Liepāja” ar 50 punktiem 34 dueļos ir trešā, bet aiz tās ar 45 punktiem 35 cīņās ierindojas “Olimp”/”Venta 2002”. Piektajā vietā ir Hokeja skola “Rīga”, kas izcīnījusi 20 punktus 36 spēlēs, sestajā vietā ar 13 punktiem 35 mačos ir “Dinaburga”, bet Rīgas “Prizma” sakrājusi 12 punktus 36 spēlēs.

Pārceltās spēles un regulārais čempionāts tiks izspēlēts līdz 15.martam. OHL izslēgšanas spēļu turnīra, kas norisināsies līdz četrām uzvarām, pusfināli sāksies 18.martā. Savukārt cīņa par OHL čempionāta kausu tiks uzsākta 3.aprīlī. Arī fināls notiks līdz četrām uzvarām. OHL “play-off” iekļūs turnīra četras labākās komandas. Atlikušajām trijām vienībām sezona būs noslēgusies.

Aizvadītajā sezonā OHL kausu izcīnīja “Olimp”/”Venta 2002”, bet regulārajā sezonā uzvaru svinēja “Zemgale”/LLU. Pirmais Latvijas čempionāts hokejā notika pirms 90 gadiem.