“Olimp”/”Venta 2002” tikai pēcspēles metienos pieveic HS “Rīga”

18/09/2021 20:40

Hokeja skolas “Rīga” (HS “Rīga”) hokejisti sestdien “Optibet” Hokeja līgas (OHL) spēlē savā laukumā tikai pēcspēles metienos piekāpās čempionei “Olimp”/”Venta 2002”, bet “Liepāja” viesos uzvarēja līdervienību Jelgavas “Zemgale”/LLU. HS “Rīga” zaudēja “Olimp”/”Venta 2002” vien ar 1:2 (1:0, 0:0, 0:1, 0:0, 0:1).

Raivis Strazdiņš 16.minūtē izvirzīja vadībā mājiniekus, bet izlīdzinājumu viesi panāca 53.minūtē, kad Andrejs Kostjuks vārtu guvumā pārvērta Sanda Grīnberga piespēli. Čempioniem uzvaru ar vienīgo precīzo metienu pirmajā sērijā panāca Miķelis Rēdlihs. Mājinieku vārtos Deivs Deivids Rolovs atvairīja 65 metienus, kamēr viesu vārtos ar 24 metieniem galā tika Kārlis Zakrevskis.

Līdere Jelgavas “Zemgale”/LLU savā laukumā zaudēja “Liepājai” ar 3:4 (0:2, 1:1, 2:1). Rihards Ričards Fomins, Māris Miezis un Artjoms Anosovs līdz spēles vidum viesiem panāca 3:0 pārsvaru. Artūrs Ozoliņš ar diviem vārtiem, no kuriem pirmie bija vairākumā, un Rinalds Rosinskis ar savu “golu” 57.minūtē panāca neizšķirtu – 3:3, taču jau 36 sekundes vēlāk Fomins guva savus otros vārtus spēlē, nodrošinādams liepājniekiem uzvaru. Uzvarētāju rindās trīs (0+3) rezultativitātes punktus sakrāja Klāvs Plānics, bet Miezim – divi (1+1) punkti.

Pastarīšu cīņā Daugavpils “Dinaburga” savā laukumā piekāpās Rīgas “Prizma” ar 1:5 (1:3, 0:1, 0:1). Nepilnās septiņās minūtēs tika gūti trīs vārti vairākumā. Vispirms viesiem izcēlās Emīls Auziņš un Armands Bērziņš, bet mājinieku rindās uz to atbildēja Sergejs Pečura – 2:1 viesu labā. Tomēr rīdziniekiem vārtus vēl guva Kristaps Riekstiņš, Valerijs Vorožcovs un Valters Apfelbaums, ļaujot svinēt “Prizma” pirmo uzvaru sezonā.

Jelgavas “Zemgale”/LLU četrās spēlēs un “Mogo”/LSPA trijās spēlēs sakrājušas pa sešiem punktiem. Četri punkti četrās spēlēs ir “Olimp”/”Venta 2002”, bet trijās – “Liepājai”. Trīs punkti trijos mačos ir HS “Rīga”, divi trīs cīņās – “Prizma”, bet bez punktiem pagaidām ar četriem zaudējumiem ir “Dinaburga”.

Arī šosezon OHL startē septiņas komandas – Rīgas “Olimp”/”Venta 2002”, Jelgavas “Zemgale”/LLU, “Liepāja”, Rīgas “Mogo”/LSPA, Daugavpils “Dinaburga”, Hokeja skola “Rīga” un Rīgas “Prizma”. Aizvadītajā sezonā OHL kausu izcīnīja “Olimp”/”Venta 2002”, bet regulārajā sezonā uzvaru svinēja “Zemgale”/LLU. Pirmais Latvijas čempionāts hokejā notika pirms 90 gadiem.