Olimpiskā centra “Ventspils” sporta zāles ar ierobežojumiem kļūs pieejamas apmeklētājiem

Olimpiskais centrs Ventspils, sportazinas.com
Olimpiskais centrs Ventspils | Foto: OC Ventspils

Ventspilī no šodienas darbu atsāks basketbola halle un sporta halle “Pārventa”, kā arī sporta nams “Centrs” ar iepriekšēju pierakstu, aģentūru LETA informēja SIA “Olimpiskais centrs “Ventspils”” sporta un mārketinga daļā.

Ūdens piedzīvojumu parka sporta daļa darbu atsāks no pirmdienas, 18.maija.

Individuālajiem apmeklētājiem Pārventas sporta komplekss būs pieejams darba dienās no plkst.9 līdz 20, sestdienās no plkst.10 līdz 15, svētdienās komplekss būs slēgts. Tālrunis iepriekšējam pierakstam ir 20 606 555.

Ūdens piedzīvojumu parka sporta daļā darbosies atlētikas zāle, kā arī vingrošanas un aerobikas zāles. Baseini vēl nebūs pieejami. Sporta daļa būs pieejama apmeklētājiem darba dienās no plkst.9 līdz 21, bet brīvdienās būs slēgta. Tālrunis iepriekšējam pierakstam ir 26 360 777.

Basketbola halle darbosies darba dienās no plkst.8 līdz 20, bet brīvdienās no plkst.10 līdz 20. Tālrunis iepriekšējam pierakstam ir 63 622 061.

Sporta nama “Centrs” pakalpojumus varēs izmantot tikai pēc iepriekšēja pieraksta pa tālruni 27 817 093.

Ledus halle un Vieglatlētikas manēža individuālajiem apmeklētājiem vēl nebūs pieejamas.

Ievērojot epidemioloģiskos nosacījumus, Ūdens piedzīvojumu parkā un sporta hallē “Pārventa” ģērbtuves būs pieejamas tikai ierobežotā skaitā un katrs apmeklētājs tās drīkstēs izmantot ne ilgāk par 15 minūtēm, kā to paredz Izglītības un zinātnes un Veselības ministriju izstrādātās vadlīnijas.

Savukārt basketbola halles apmeklētājiem drošības apsvērumu dēļ ģērbtuves nebūs pieejamas.

Atlētikas zālēs maksimālais uzturēšanās laiks apmeklētājiem būs divas stundas. Atlētikas zālēs jāizmanto personīgie dvieļi un jābūt maiņas apavos.

Tāpat kā iepriekš, uzturoties gan iekštelpu, gan āra sporta bāzēs, apmeklētājiem būs jāievēro Ministru kabineta noteikumos paredzētie pulcēšanās un distancēšanās noteikumi, kas vienā sporta norises vietā, ievērojot divu metru distanci, atļauj pulcēties ne vairāk kā 25 personām, kā arī citi drošības pasākumi.

Pirms olimpiskā centra “Ventspils” sporta bāžu apmeklējuma sportotājiem ir jāizvērtē savs veselības stāvoklis. Sporta bāzes nedrīkst apmeklēt, ja personai ir elpceļu infekcijas slimības simptomi, piemēram, drudzis, klepus, elpas trūkums, kā arī, ja uz personu attiecas pašizolācijas, karantīnas vai izolācijas nosacījumi.

Ievērojot Ministru kabineta pulcēšanās un distancēšanās noteikumus, sportotāji var turpināt izmantot arī olimpiskā centra “Ventspils” āra sporta laukumus, izņemot Katoļu ielas futbola laukumu, kur notiek tikai grupu treniņi.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par