Olimpiskais čempions par situāciju ar “Admiral”: Grūti iedomāties kaut ko līdzīgu NHL

Vjačeslavs Fetisovs, sportazinas.com
Vjačeslavs Fetisovs | Foto: Krievijas hokeja federācija

Krievijas hokeja leģenda, divkārtējais olimpiskais čempions uzskata, ka situācija ar Kontinentālās hokeja līgas () kluba Vladivostokas “Admiral” atteikšanos no dalības nākamajā sezonā labi parāda čempionāta trūkumus un norāda, ka Nacionālajā hokeja līgā (NHL) kaut kas līdzīgs nebūtu iespējams.

Jau ziņots, ka šorīt Krievijas Piejūras apgabala pārstāvji paziņojuši par to, ka profesionālu komandu uzturēšanai paredzētie līdzekļi tiks izmantoti cīņai pret koronavīrusu, līdz ar ko “Admiral” vienība, kura pirms dažām dienām parakstījusi līgumu ar Latvijas speciālistu Leonīdu Tambijevu, palikusi bez naudas nākamajai sezonai un, visticamāk, to izlaidīs.

Fetisovam “Admiral” nav sveša komanda. Viņš kontrolēja kluba izveidošanu, savukārt mājas halles nosaukums ir “Fetisov Arēna”. Leģendārais hokejists uzskata, ka ir jāmaina KHL finansēšanas sistēma. “Interesanti, ka tagad dažu KHL klubu budžetu veido valsts korporāciju līdzekļi. Pienācis brīdis aizdomāties un panākt, lai tās korporācijas finansē arī visu līgu,” teica Fetisovs.

“Sakarā ar šo situāciju visvairāk jautājumu gribētos uzdot tieši KHL vadībai, nevis kādam citam. Grūti iedomāties kaut ko līdzīgu NHL. Mums atkal ir savs attīstības ceļš. Saprotu apgabala gubernatoru, viņam ir savas problēmas. Bet man nav skaidra KHL pozīcija šajā jautājumā,” atklāja bijušais aizsargs.

Šodien vēstīts, ka pats Tambijevs neesot informēts par to, ka viņa trenētā komanda nākamsezon nespēlēs KHL. “Pagaidām kluba pārstāvji ar mani nav sazinājušies. Es nekur neeju, strādāju no mājām, nodarbojos ar komandas selekciju, domāju par spēlētājiem, vācu informāciju. Nekādas panikas man nav,” teica 49 gadus vecais speciālists.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par