Olimpiskajā sporta centrā par UEFA līdzekļiem ieklāts jauns futbola laukums

07/12/2021 12:23

“Rimi” Olimpiskā sporta centra mākslīgā futbola laukuma seguma ieklāšana apmaksāta no Eiropas Futbola federāciju asociācijas (UEFA) attīstības programmas “HatTrick” līdzekļiem, aģentūrai LETA apstiprināja Latvijas Futbola federācijas (LFF) Infrastruktūras nodaļas vadītājs Haralds Gudermanis.

Šogad futbola hallē tika rīkotas pasaules hokeja čempionāta spēles, tāpēc tika noņemts līdzšinējais futbola segums, kas jauniešu, amatieru un profesionāļu futbola nodarbībām kalpoja kopš 2016.gada. Pagājušajā nedēļā olimpiskajā centrā tika atklāts atjaunotais futbola laukumus. Olimpiskā centra vadība, izšķiroties par futbola laukuma nojaukšanu, izpirka iepriekš spēkā bijušo līgumu ar LFF par laukuma nomāšanu. Oktobrī starp abām pusēm tika parakstīta jauna vienošanās uz četriem gadiem.

Gudermanis skaidroja, ka seguma ieklāšanas darbi bija tikai futbola federācijas pārziņā. Lai gan līguma summu viņš atteicās nosaukt, pagājušajā nedēļā LFF prezidents Vadims Ļašenko intervijā laikrakstam “Diena” atklāja, ka tie bija 135 000 eiro.cSegumu ieklāja Nīderlandes uzņēmums “GreenFields”, kas ir viena no Starptautiskās Futbola federāciju asociācijas (FIFA) licencētajām kompānijām šādu darbu veikšanai.c”GreenFields” šogad ieklājuši arī Rīgas Ostvalda vidusskolas laukumu. “FIFA licencētu ražotāju nav daudz, un viens no tiem ir “GreenFields”,” teica Gudermanis.

Laukuma ieklāšana projekts realizēts par UEFA programmas “HatTrick” līdzekļiem. LFF apstiprina līdzekļu izlietojuma programmu, ko prezentē UEFA, kas līdzekļus piešķir tikai tad, kad ir saņemtas visas nepieciešamās atskaites par projektu.  “Pēc apstiprināšanas kaut ko varam darīt tikai šīs programmas ietvaros,” stāstīja Gudermanis, piebilstot, ka LFF tuvākajās dienās UEFA sniegs informāciju par realizēto projektu.

Ierasti šis laukums tiek izmantots daudzu galvaspilsētas klubu jauniešu komandu treniņiem un amatieru turnīriem, bet tāpat tajā regulāri trenējas profesionālās komandas, kā arī norisinās dažādas raudzes oficiālās un pārbaudes spēles vīriešiem un sievietēm.

SIA “Olimpiskais sporta centrs” pieder Latvijas Olimpiskajai komitejai. Pērn tas strādāja ar 1,94 miljonu eiro apgrozījumu un nopelnīja 15 132 eiro.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Haralds Egle
20/01/2022 08:51

Egle parāda augstāko pilotāžu un aizvada karjeras labāko maču AHL (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Amerikas Hokeja līgā (AHL) iespaidīgu sniegumu demonstrēja latviešu uzbrucējs Haralds Egle, kurš guva trīs rezultativitātes punktus, taču viņa pārstāvētā Manitobas “Moose” ar rezultātu 3:4 atzina Aiovas “Wild” pārākumu….

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…