Oliveira: Zaudējums pret Mahačevu bija man neveiksmīgas 10 minūtes, mēs cīnīsimies atkal

23/01/2023 19:58
Nokopēts
Čārlzs Oliveira

Jauktās cīņas mākslas (MMA) speciālists, brazīlietis Čārlzs Oliveira (33-9) pēc “Ultimate Fighting Championship” (UFC) 283. cīņu šova preses konferencē atzinis, ka viņa duelis pret Islamu Mahačevu (23-1) “UFC 280” bija viņam neveiksmīga nakts un ka viņš vēlētos revanša cīņu.

Jāatgādina, ka 2022. gada, iespējams, lielākajā cīņā Mahačevs ar sāpju paņēmienu pieveica Oliveiru un atņēma brazīlietim piederošo čempiontitulu. Oliveira oktagonā nav kāpis kopš oktobra, taču viņš beidzot atklājis savus tuvākos plānus. “Mums jātiecas uz augšu,” sacīja Oliveira. “Varbūt maijā cīnīšos ASV un pēc tam gada beigās atgriezīšos Brazīlijā – ja tas notiktu Sanpaulu, būtu  vēl labāk. Kas zina, varbūt atkal cīnītos par jostu. Tas būtu lieliski.”

Oliveira arī komentēja savu “UFC 280” cīņu ar Mahačevu. “Ar visu cieņu, man bija 10 neveiksmīgas minūte sliktā naktī,” domā Oliveira. “Es neko nemainītu, ja cīnītos pret Islamu. Mēs cīnīsimies atkal. Esiet droši, tā notiks. Vispirms es cīnīšos aprīlī vai maijā, neatkarīgi no tā, pret ko, un līdz gada beigām man būs revanšs ar Mahačevu.”

Zīmīgi, ka “UFC 283” notika Oliveiras dzimtajā valstī Brazīlijā, taču viņš atteicās no dalības šovā. “Nav jēgas nākt un nedomāt ar galvu, bet ar sirdi,” teica brazīlietis. “Ja es domātu ar sirdi, es noteikti būtu piedalījies. Man tika piedāvāta cīņa, un es par to daudz domāju, taču pašlaik manā plānā ir duelis maijā un varbūt līdz gada beigām cīņa, kas notiktu Sanpaulu.”

Ja Oliveira par oficiālu cīņu vēl paziņojis nav, tad Mahačevs 11. februārī “UFC 284” šovā Austrālijā spēkosies ar “pound-for-pound” ranga pirmo numuru Aleksandru Volkanovski. Mahačeva un Volkanovska duelis “UFC 284” šovā būs iespaidīgs ar to, ka tajā spēkosies divi no trīs labākajiem “pound-for-pound” cīkstoņiem, kā arī divu atšķirīgu jostu īpašnieki – kas tāds notiks pirmo reizi kopš 2021.gada maija.

Habiba troņmantnieks Mahačevs sakauj Oliveiru un izcīna vieglās svara kategorijas titulu (VIDEO)

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
5.5
3.9
1.63
2.8
3.5
2.4
1.27
6.5
9.25
2.71
4.14
2.44
5.5
4.75
1.45
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām