“Olympiacos” pārtrauc sadarbību ar Blatu

Deivids Blats, Sportazinas.com
Deivids Blats | Foto: NBA

Grieķijas basketbola grands Pireju “Olympiacos” svētdien pārtraukusi sadarbību ar galveno treneri Deividu Blatu.

Blata vietā amatā nākamajā ULEB Eirolīgas mačā pret “Valencia” komandu no Spānijas stāsies Kestutis Kemzura.

Pēc ilgām sarunām starp komandas īpašniekiem un mani, mēs nolēmām pārtraukt sadarbību. Laikam, ko pavadīju Grieķijā kopā ar Olympiacosliela nozīme. Jūtos pateicīgs par šeit iepazītajiem cilvēkiem un veidoto ģimeni. Man nav nekā cita vien cieņa pret kluba administrāciju, spēlētājiem, darbiniekiem, ar kuriem man patika strādāt, un es viņiem novēlu labāko, pēc viņa aiziešanas komentēja Blats.

Blats karjeras laikā trenējis tādas Eiropas komandas kā “Olympiacos”, Stambulas “Darussafaka”, Telavivas “Maccabi”, Maskavas “Dynamo” un citas, bet Nacionālās basketbola asociācijas () līmenī bijis Klīvlendas “Cavaliers” galvenais treneris.

2016. gada janvārī “Cavaliers” atlaida Blatu no galvenā trenera amata, bet viņu aizstāja Tairons Lū. Pēc tam klubs triumfēja NBA, bet Blatam tika nosūtīts čempiona gredzens. Sākotnēji viņš nepieņēma balvu, taču vēlāk mainīja savu lēmumu, tādēļ tehniski Blats ir uzskatāms par NBA čempionu.

Pagājušajā sezonā viņš trenēja latviešu vadošos basketbolistus Jāni Timmu un Jāni Strēlnieku, kuri gan vairs nespēlē “Olympiacos” sastāvā. Blats ir arī 2014. gada ULEB Eirolīgas čempions ar “Maccabi” komandu, turklāt šajā gadā viņu atzina par Eirolīgas labāko treneri.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par