“Olympiakos” pagarina līgumu ar Grieķijas basketbola leģendu

Vasilis Spanulis, sportazinas.com
Vasilis Spanulis | Foto: Euroleague.net

Pirejas “Olympiakos” basketbola klubs pagarinājis līgumu ar komandas kapteini Vasili Spanuli, sestdien savā tīmekļa vietnē ziņo Grieķijas klubs.

Paziņojumā tiek uzsvērts, ka tieši 2010.gada 11.jūlijā basketbolists vienojās par savu pirmo līgumu ar “Olympiakos” un tieši pēc desmit gadiem viņš vēlreiz ir atjaunojis sadarbību ar “sarkanbaltajiem”.

“Jau pagājuši desmit gadi, un es jūtos tā, it kā tas būtu bijis tikai vakar. Desmit gadi, kas ir brīnišķīgu atmiņu, liela prieku, lielisku mirkļu, bet arī skumju pilni,” klubs citē vienības simbolu. “Šajā desmitgadē ar “Olympiakos” mēs esam sasnieguši lielas lietas un izdzīvojuši mirkļus, kas neizdzēšami paliek iegravēti katra “Olympiakos” spēlētāja un katra līdzjutēja atmiņā.”

Spanulis, kurš uz “Olympiakos” pārnāca no tās niknākās ienaidnieces Atēnu “Panathinaikos”, kopā ar komandu citu panākumu vidū divreiz ir uzvarējis Eirolīgā (2012., 2013.), 2013.gadā svinēja panākumu FIBA Starpkontinentālā kausa izcīņā jeb FIBA Pasaules klubu čempionātā un trīsreiz cēlis virs galvas Grieķijas čempionu kausu (2012., 2015., 2016.).

Tāpat basketbolists ir iekļauts Eirolīgas dekādes (2010.-2020.) labāko spēlētāju izlasē, bet 2013.gadā viņš kļuva par līgas vērtīgāko spēlētāju.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par