Strēlnieka pārstāvētā “Olympiakos” piepilda draudus un neierodas uz spēli, par ko tiks izslēgta no Grieķijas līgas

Deivids Blats, sportazinas.com
Deivids Blats (pa labi) Foto: Olympiacos B.C.

Latviešu basketbolista Jāņa Strēlnieka pārstāvētā Pirejas “Olympiakos” pirmdien boikotēja Grieķijas čempionāta izslēgšanas turnīra ceturtdaļfināla pirmo spēli, tādējādi tā tiks izslēgta no valsts augstākās divīzijas.

“Olympiakos” pirmdien bija jātiekas ar savu principiālo pretinieci Atēnu “Panathinaikos Opap”, bet Pirejas klubs jau iepriekš šosezon solīja, ka, ja šos mačus tiesās vietējie tiesneši, komanda boikotēs spēles.

Atēnu basketbolisti pirmdien iesildījās mačam, bet pretinieki neieradās uz maču, tādējādi saņems tehnisko zaudējumu. Turpinot kašķi ar saviem konkurentiem, kāds uz “Olympiakos” soliņa bija novietojis pāris kautas vistas.

Vienu vietējā čempionāta spēli Pirejas klubs jau boikotēja regulārajā turnīrā, bet pirmdien nedevās laukumā otrajā spēlē. Ja komanda boikotē divas Grieķijas augstākās līgas spēles, tā tiek izslēgta no turnīra un pazemināta uz otro līgu – to paredz čempionāta noteikumi.

“Olympiakos” šosezon par savu rīcību jau saņēma astoņu punktu sodu, piedzīvojot ievērojamu kritumu kopvērtējuma tabulā.

Jau iepriekš “Olympiakos” interesējās par spēlēšanu Adrijas līgā, līdz ar to nākamajā sezonā, visticamāk, nespēlēs arī Grieķijas otrajā līgā. Pirejas komandai ir ULEB Eirolīgas licence, līdz ar to Eiropā prestižākajā klubu turnīrā tā vietu nezaudēs.

Pirejas klubam pieder tiesības arī uz latvieti Jāni Timmu, kurš pašlaik ir izīrēts Krievijas klubam Maskavas “Himki”. Tikmēr Strēlnieks turpina atkopties no traumas un šosezon laukumā vairs nedosies.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par