“ONE Esports Singapore Major 2021” sākas izšķirošās spēles, noskaidrotas visas “play-off” dalībnieces

31/03/2021 00:18

Šodien noslēdzās “ONE Esports Singapore Major 2021” “Dota 2” turnīra otrā fāze jeb grupu turnīrs. Atšķirībā no “Wild Card”, kur tika fiksēts tikai viens neizšķirts, šajā posmā skatītāji sagaidīja vairākus dueļus, kuros uzvarētājs noskaidrots netika.

No šī posma uz izslēgšanas spēlēm kvalificējās septiņas vienības, tikai pēdējai, astotajai vietai, turnīru noslēdzot. Par spēcīgāko komandu kļuva Dienvidamerikas reģiona komanda “Thunder Predator”, kurā spēlē esportisti no Peru. Šī bija vienīgā vienība, kas grupu turnīrā nepiedzīvoja nevienu zaudējumu, izcīnot uzvaras piecos dueļos un divreiz spēlējot neizšķirti.

Vēl divas vienības, kas iekļuva “play-off” spēļu “augšējā zarā” ir divas Ķīnas komandas, kas grupu turnīrā iekļuva no “Wild Card” fāzes. Tās bija reitinga otrās vietas turētāja “PSG.LGD” un sestās vietas īpašniece “Vici Gaming”. “PSG.LGD” fāzi sāka ar trim neizšķirtiem un uzvaru, kam sekoja neveiksme pret Peru vienību, tomēr uzvarētas atlikušās divas spēles nodrošināja otro vietu. Tikmēr “Vici Gaming” spēja izcīnīt divus panākumus un četrus neizšķirtus, vienīgo zaudējumu piedzīvojot pret “Team Liquid”, lai kā pēdējie iekļūtu izslēgšanas spēļu “augšējā zarā”.

Par četrām komandām, kas turnīru turpinās “apakšējā zarā” kļuva “Quincy Crew”, “Team Liquid”, “Team Aster” un “OB Esports x Neon”. Par vienīgo komandu, kurai turnīrs noslēdzās jau pēc grupu turnīra kļuva “Alliance” no Eiropas, kuri nespēja uzvarēt nevienā no septiņām spēļu kārtām, četras reizes spēlējot neizšķirti un trīs reizes dueli zaudējot.

“Play-off” turnīrs sāksies trešdien 5:00 pēc Latvijas, laika, kad to atklās duelis starp “Evil Geniuses” un “Fnatic”. Vēl skatītājus sagaida spēkošanās starp divām Ķīnas vienībām “Vici Gaming” un “Invictus Gaming”, pasaules ranga pirmo numuru “Team Secret” no Eiropas, kkuru pārstāv arī mūsu Ziemeļu kaimiņš, igaunis Klements “Puppey” Ivanovs cīnīsies ar grupu turnīra uzvarētāju “Thunder Predator” kā arī “Virtus.pro” spēlēs pret “PSG.LGD”.

Visu spēļu tiešraides angļu valodā vērojamas turnīra “Twitch” un “YouTube” kanālos.

 

Pieslēgties

Dienas fokusā

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…