Ontužāna klubs Vācijā izcīna uzvaru sešu vārtu mačā

25/01/2022 23:17

Latvijas futbola valstsvienības un U21 izlases pussargs Daniels Ontužāns otrdien kopā ar “Freiburg II” komandu svinēja uzvaru Vācijas trešās līgas mačā. “Freiburg II” mājās ar rezultātu 4:2 (1:0) uzvarēja Minhenes “Turkgucu” vienību.

Ontužāns maču sāka pamatsastāvā un spēlēja pirmo puslaiku, kuru mājinieki uzvarēja ar 1:0, pateicoties Noā Veishaupta 23.minūtē gūtajiem vārtiem. Otrā puslaika vidū, 64. un 70.minūtē, Aleksandrs Zorge un Sinans Karveina panāca 2:1 mimheniešu labā.

Tomēr dramatiskā mača izskaņā Freiburgas komanda izrāva uzvaru. Piecas minūtes pirms pamatlaika beigām Enco Leopolds realizēja 11 metru soda sitienu, bet kompensācijas laikā 4:2 ar diviem gūtiem vārtiem panāca Vincents Fērmeijs un Veishaupts.  “Freiburg II” ar 30 punktiem 23 spēlēs ieņem 11.vietu 20 komandu konkurencē. Trešā līga Vācijā ir pēc ranga trešās sacensības aiz bundeslīgas un otrās bundeslīgas.