Ontužāna pārstāvētā “Freiburg II” cīnās neizšķirti ar “Borussia” jauniešiem

21/01/2022 22:20
Daniels Ontužāns

Latvijas futbola valstsvienības un U21 izlases pussargs Daniels Ontužāns piektdien kopā ar “Freiburg II” komandu cīnījās neizšķirti Vācijas trešās līgas mačā. “Freiburg II” viesos spēlēja neizšķirti 1:1 (0:1) ar Dortmundes “Borussia II” komandu.

Jau piektajā minūtē pēc Freiburgas komandas aizsarga rupjas kļūdas dortmundieši panāca 1:0, bumbu mērķī raidot Štefenam Tigesam. Otrā puslaika ievadā pēc Ontužāna centrējuma soda laukumā uzbrukuma turpinājumā pretinieki pārkāpa noteikumus, kā dēļ uz “Borussia II” komandas vārtiem tika nozīmēts 11 metru soda sitiens. Enco Leopolds bija nekļūdīgs un 54.minūtē panāca 1:1.

Ontužāns laukumu pameta 13 minūtes pirms pamatlaika beigām, kad “Freiburg II” veica dubulto maiņu.

“Borussia” U23 komandā sezonas pirmajā pusē spēlēja savulaik Latvijas U19 izlasi pārstāvējušais pussargs Čebrails Makreckis, kurš gan vismaz pagaidām nesaista savu nākotni ar turpmāku spēlēšanu valstsvienībā. Šonedēļ viņš pievienojās citai trešās līgas komandai Berlīnes “Viktoria”.

“Freiburg II” ar 27 punktiem 22 spēlēs ieņem 11.vietu 20 komandu konkurencē. Trešā līga Vācijā ir pēc ranga trešās sacensības aiz bundeslīgas un otrās bundeslīgas.