Ontužāns laukumā pavada 85 minūtes “Freiburg II” zaudējumā

11/12/2021 18:34
Daniels Ontužāns

Vācija

Latvijas futbola valstsvienības un U21 izlases pussargs Daniels Ontužāns sestdien Zārbrikenā Vācijas trešās līgas maču sāka sākumsastāvā, laukuā pavadot 85 minūtes, taču viņa pārstāvētā “Freiburg II” komanda piedzīvoja minimālu zaudējumu. Freiburgas futbolisti viesos ar 0:1 (0:1) piekāpās “Saarbrucken” vienībai.

Ontužāns ceturto reizi šī kluba rindās bija komandas sākumsastāvā un nomainīts tika 85.minūtē. Vienīgos vārtus spēlē 44.minūtē guva Manuels Ceics. “Freiburg II” ar 26 izcīnītiem punktiem 19 spēlēs ieņem desmito vietu 20 komandu konkurencē.

Trešā līga Vācijā ir pēc ranga trešās sacensības aiz bundeslīgas un otrās bundeslīgas. Šajā līgā Dortmundes “Borussia II” komandas sastāvā spēlē savulaik Latvijas U-19 izlasi pārstāvējušais pussargs Čebrails Makreckis, kurš gan vismaz pagaidām nesaista savu nākotni ar turpmāku spēlēšanu valstsvienībā.

Polija

Latvijas futbola izlases pussarga Kristera Tobera pārstāvētā Gdaņskas “Lechia” sestdien Gdaņskā Polijas ekstraklases 18.kārtas mačā zaudēja vārtsarga Pāvela Šteinbora pārstāvētajai Belastokas “Jagiellonia”. “Lechia” mājās piekāpās “Jagiellonia” ar 1:2 (1:1).

Tobers spēli uzsāka pamatsastāvā un tika nomainīts 77.minūtē, kad rezultāts jau bija 1:2, bet Šteinbors 45.minūtē nespēja atvairīt 11 metru soda sitienu, ko izpildīja Flāviu Paišau. 34.minūtē viesus vadībā izvirzīja Tarass Romančuks, bet 54.minūtē vēlreiz “Jagiellonia” vadībā izvirzīja Bartošs Bida.

Kristera Tobera pārstāvētā Gdaņskas “Lechia” ar 33 punktiem 18 spēlēs turnīra tabulā ieņem trešo vietu, Vladislava Gutkovska pārstāvētā Čenstohovas “Rakow” ar 32 punktiem 17 mačos ir ceturtā, bet Šteinbora pārstāvētā Belastokas “Jagiellonia” ar 24 punktiem 18 dueļos ieņem devīto pozīciju 18 komandu konkurencē. Pagājušajā sezonā ekstraklasē uzvarēja Varšavas “Legia”.