Ontužānam uzvara Vācijas trešās līgas mačā

27/02/2022 16:29
Daniels Ontužāns

Latvijas futbola valstsvienības un U21 izlases pussarga Daniela Ontužāna pārstāvētā “Freiburg II” komanda svētdien svinēja uzvaru Vācijas trešās līgas mačā. “Freiburg II” izbraukumā ar rezultātu 2:0 (1:0) pārspēja Berlīnes “Viktoria” komandu.

Vincenta Fērmeija 33.minūtē realizētais 11 metru soda sitiens ļāva viesiem pirmo puslaiku uzvarēt ar 1:0. Ontužāns spēlē iesaistījās ar otro puslaiku un 51.minūtē saņēma dzelteno kartīti. Mača 56.minūtē viņš ar komandas biedru izveidoja uzbrukumu, pēc kura sekoja stūra sitiens, Fērmeijam panākot 2:0.

Pretinieku rindās 82 minūtes spēlēja savulaik Latvijas -19 izlasi pārstāvējušais pussargs Čebrails Makreckis, kurš gan vismaz pagaidām nesaista savu nākotni ar spēlēšanu valstsvienībā. “Freiburg II” ar 39 punktiem 28 spēlēs ieņem 11.vietu 20 komandu konkurencē. Trešā līga Vācijā ir pēc ranga trešās sacensības aiz bundeslīgas un otrās bundeslīgas.