Ontužāns iziet pamatsastāvā Vācijas trešās līgas cīņā; Dubram zaudējums Ukrainā

29/11/2021 21:49
Daniels Ontužāns

Vācija

Latvijas futbola valstsvienības un U21 izlases pussargs Daniels Ontužāns svētdien Vācijas trešās līgas maču sāka sākumsastāvā, viņa pārstāvētajai “Freiburg II” komandai izcīnot uzvaru.

Freiburgas futbolisti viesos ar rezultātu 1:0 (1:0) uzvarēja “Osnabruck” vienību. Ontužāns otro reizi šī kluba rindās bija komandas sākumsastāvā un laukumā pavadīja 69.minūtes. Viesus 33.minūtē vadībā izvirzīja Vinsens Fermeijs.  “Freiburg II” ar 23 izcīnītiem punktiem 17 spēlēs ieņem 11.vietu 20 komandu konkurencē.

Trešā līga Vācijā ir pēc ranga trešās sacensības aiz bundeslīgas un otrās bundeslīgas. Šajā līgā Dortmundes “Borussia II” komandas sastāvā spēlē savulaik Latvijas U-19 izlasi pārstāvējušais pussargs Čebrails Makreckis, kurš gan vismaz pagaidām nesaista savu nākotni ar turpmāku spēlēšanu valstsvienībā.

Ukraina

Latvijas futbola izlases aizsargs Kaspars Dubra pirmdien kopā ar “Oleksandriya” komandu piedzīvoja zaudējumu Ukrainas premjerlīgas 16.kārtas spēlē. “Oleksandriya” mājās ar rezultātu 0:1 (0:1) zaudēja Latvijas čempiona Viktora Skripņika vadītajai Luhanskas “Zorya” komandai.

Komandas kapteinis Dubra devās laukumā sākuma sastāvā un nospēlēja visas 90.minūtes.  Vienīgie vārti tika gūti 16.minūtē, kad mājiniekus sarūgtināja Maksims Imerekovs. “Oleksandriya” ar 23 punktiem 16 spēlēs ieņem septīto vietu 16 komandu konkurencē.