Ontužāns nāk uz maiņu “Freiburg II” zaudējumā

16/10/2021 18:59
Daniels Ontužāns

Latvijas futbola valstsvienības un U-21 izlases pussargs Daniels Ontužāns sestdien devās laukumā uz maiņu, “Freiburg II” komandai piekāpjoties Vācijas trešās līgas mačā.vFreiburgas futbolisti ar rezultātu 0:3 (0:1) cieta sakāvi izbraukuma spēlē pret kādreizējo Vācijas čempioni “Kaiserslautern”.

Ontužāns spēlē iesaistījās 60.minūtē, kad komanda atradās iedzinējos ar rezultātu 0:2. Divas minūtes pēc Latvijas futbolista uznākšanas uz laukuma, mājinieku labā vārtus guva Maiks Vunderlihs, panākot 3:0.

“Freiburg II” ar 13 izcīnītiem punktiem 12 spēlēs ieņem 16.vietu 20 komandu konkurencē.cTrešā līga Vācijā ir pēc ranga trešās sacensības aiz bundeslīgas un otrās bundeslīgas. Šajā līgā Dortmundes “Borussia II” komandas sastāvā spēlē savulaik Latvijas U19 izlasi pārstāvējušais pussargs Čebrails Makreckis, kurš gan vismaz pagaidām nesaista savu nākotni ar turpmāku spēlēšanu valstsvienībā.