Ontužāns nāk uz maiņu zaudējumā Vācijas trešās līgas spēlē

16/04/2021 22:40

Latvijas futbola izlases pussargs Daniels Ontužāns piektdien Vācijas pēc spēka trešās līgas spēlē nāca uz maiņu, bet viņa pārstāvētā Minhenes “Bayern II” komanda savā laukumā piedzīvoja zaudējumu. “Bayern” jaunā maiņa mājās ar 0:1 (0:1) zaudēja čempionāta līderei – Rostokas “Hansa” komandai.

Ontužāns spēlē iesaistījās 84.minūtē, nomainot Sarprītu Singhu. Uzvaras vārtus viesi guva 45.minūtē, kad izcēlās Džons Ferhuks.

“Bayern II” ar 34 punktiem 32 spēlēs ieņem 16.vietu 20 komandu konkurencē līgā, kas Vācijas futbola hierarhijā ir starp otro bundeslīgu un reģionālajām līgām.

21 gadu vecais Ontužāns “Bayern II” sastāvā trešās līgas mačā debitēja februāra otrajā pusē. Oktobra vidū viņš devās laukumā Vācijas kausa spēlē “Bayern” pirmās komandas rindās, kad minheniešiem bija svarīgi pietaupīt pamatsastāva spēlētājus.