Ontužāns nospēlē teju visu maču Vācijas trešajā līgā

15/01/2022 17:53
Daniels Ontužāns

Latvijas futbola valstsvienības un U-21 izlases pussargs Daniels Ontužāns sestdien Freiburgā Vācijas trešās līgas maču sāka sākumsastāvā, laukumā pavadot 85 minūtes un viņa pārstāvētajai “Freiburg II” komandai piedzīvojot zaudējumu. Freiburgas futbolisti mājās ar 2:3 (1:1) piekāpās līderei – “Magdeburg” vienībai.

Ontužāns bija komandas sākumsastāvā un nomainīts tika 85.minūtē. Vārtus 21.minūtē guva Jāzons Ceka, izvirzot viesus vadībā, uz ko 32.minūtē ar precīzu raidījumu atbildēja Mika Baurs – 1:1. Uzvaru viesi nodrošināja piecu minūšu laikā stundas ceturksni pirms spēles beigām, kad vārtus guva Rafaels Obermairs un Amara Konde.

Papildlaikā vienus vārtus atspēlēja Larss Kēls – 2:3. “Freiburg II” ar 26 izcīnītiem punktiem 21 spēlē ieņem 12.vietu 20 komandu konkurencē. Trešā līga Vācijā ir pēc ranga trešās sacensības aiz bundeslīgas un otrās bundeslīgas. Šajā līgā Dortmundes “Borussia II” komandas sastāvā spēlē savulaik Latvijas U-19 izlasi pārstāvējušais pussargs Čebrails Makreckis, kurš gan vismaz pagaidām nesaista savu nākotni ar turpmāku spēlēšanu valstsvienībā.