Ontužāns Vācijas trešās līgas sezonas atklāšanas spēli sāk pamatsastāvā

24/07/2022 23:40
Daniels Ontužāns

Vācija

Latvijas futbola valstsvienības pussarga Daniela Ontužāna pārstāvētā “Freiburg II” komanda svētdien Freiburgā Vācijas trešās līgas jauno sezonu sāka ar neizšķirtu.

Freiburgas vienība ar rezultātu 1:1 (0:1) spēlēja neizšķirti pret “Aue” komandu. Ontužāns laukumā devās pamatsastāvā, bet 72.minūtē tika nomainīts Viesu komanda izvirzījās vadībā jau trešajā minūtē, kad precīzs bija Marvins Štefanjaks. Neizšķirts tika panākts 50.minūtē, bumbu savos vārtos raidot “Aue” vienības futbolistam Aleksandram Zorgem.

Pagājušajā sezonā “Freiburg II” Vācijas trešajā līgā ieņēma 11.vietu.

Norvēģija

Latvijas U-21 futbola izlases pussargs Eduards Daškevičs svētdien palika uz rezervistu soliņa Norvēģijas futbola virslīgas jeb “Eliteserien” spēlē, viņa pārstāvētajai “Hamarkameratene” vienībai spēlējot neizšķirti.”HamKam” izbraukumā ar rezultātu 1:1 (0:0) spēlēja neizšķirti pret Drammenes “Stromsgodset”.49.minūtē vadībā izvirzījās laukuma saimnieki, taču “HamKam” izdevās panākt neizšķirtu 74.minūtē, kad vārtus guva Kristians Onsruds.

Turnīra tabulā “HamKam” ar 18 punktiem 15 cīņās 16 komandu konkurencē ieņem 11. vietu.Latvijas futbolists Norvēģijas klubam pievienojās pagājušā gada augustā, noslēdzot līgumu līdz 2022.gada beigām. Pirms tam viņš no 16 gadu vecuma bija Beļģijas kluba Briseles “Anderlecht” sistēmā.

Somija

Latvijas futbola izlases uzbrūkošais pussargs Jānis Ikaunieks svētdien Somijas čempionāta mačā asistēja divos vārtu guvumos. Ikaunieka pārstāvētā Kuopio “Palloseura” (“KuPS”) savā laukumā ar rezultātu 5:1 (1:0) izcīnīja uzvaru pār Helsinku IFK.

Latvijas futbolists laukumā devās sākumsastāvā un tika nomainīts vien 84.minūtē. Viņš asistēja pirmajos divos vārtus guvumos 25. un 48.minūtē, rezultatīvi piespēlējot Jāko Oksanenam un Klintonam Antvi. “KuPS” ar 36 punktiem 15 mačos atrodas turnīra tabulas līderpozīcijās.