“Optibet” ikdienas kvesti

08/02/2022 16:07
Optibet

Sākot ar 2022. gada 1. februāri, “Optibet” uzsāk ikdienas pokera kvestu sēriju ar balvām. Lai izpildītu kvestu, tev jāatver “Optibet” saitu, jāpaskatās, kāda misija šodien ir aktīva, jāieiet pokera sadaļā un vienkārši jāspēlē savu iecienītāku spēli.

Uzdevumiem ir dažādas grūtības pakāpes un līdz ar to atšķiras arī saņemtās balvas. Piemēram, par misiju “Spēlējiet 200 rokas Hold’em keš-spēli jebkurā limitā” saņemsiet piecus lojalitātes punktus, bet par sarežģītāku misiju “Vinnē 15 Spins jebkurā limitā” balvā būs veseli 25 lojalitātes punkti.

Tāpat balvu kastēs var atrast dažādas vērtības, griezienus un MTT biļetes. Katru dienu pulksten 00:00 tiek atklāta jauna misija, kas jāizpilda. Misijas ir aktīvas 24 stundas (tas nozīmē, ka, ja iesāki pildīt uzdevumu 23:00 un pabeidzi nākamajā dienā plkst.1:00, balva netiks ieskaitīta).

Pieslēgties

Dienas fokusā

Adams Silvers un Paolo Bankero
24/06/2022 07:19

Bankero kļūst par pirmo izvēli NBA draftā, “Knicks” aizmaina Vokeru

Šonakt risinājās Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) drafts, kurā ar pirmajiem trīs numuriem bez pārsteigumiem izvēlēti Paolo Bankero, Čets Holmgrens un Džabari Smits. Tāpat notikuši daži maiņas darījumi, bet kuros iesaistītas…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām