“Optibet” Virslīgas līdervienība RFS pārtrauc sadarbību ar Ziemeļmaķedonijas pussargu

19/06/2021 14:35

“Optibet” Virslīgas komanda RFS futbola klubs pēc abpusējās vienošanās pārtraucis sadarbību ar 24 gadus veco Ziemeļmaķedonijas pussargu Jovanu Popzlatanovu.

Latvija bija pirmā Popzlatanova pieredze ārzemēs, taču karjeras posms šeit viņam nebija īpaši veiksmīgs. Lai gan nometnē Turcijā viņš aizvadīja virkni spēļu, bet “Optibet” Virslīgā devās laukumā jau sezonas pirmajā mačā, vēlāk pierādīt savu meistarību viņam traucēja arī gūtais savainojums.

Spēle ar “Valmiera FC” sezonas ievadā viņam bija vienīgā oficiālā RFS kluba kreklā. Jau kādu laiku pussargs trenējās kopā ar komandu, taču tika pieņemts lēmums sadarbību pārtraukt.

Turnīra vadībā ar 35 punktiem 14 mačos ir RFS, bet 32 punkti 14 un 15 cīņās ir “Valmieras” un “Riga” komandām. Ar 21 punktu 13 cīņās ceturtā ir “Liepāja”, bet piekto vietu ar 20 punktiem ieņem “Daugavpils”. Tālāk ar 14 spēlēs sapelnītiem 13 punktiem seko Jūrmalas “Spartaks” un deviņiem – “Metta”, seši punkti 13 spēlēs ir “Ventspilij”, bet turnīra tabulu ar četriem punktiem desmit mačos noslēdz “Noah Jurmala”.

Šī gada virslīgas čempions noskaidrosies četru apļu turnīrā, katrai komandai aizvadot 28 spēles. Kalendārs veidots tā, lai būtu pēc iespējas ērtāks futbola līdzjutējiem. Spēles tikpat kā nepārklāsies, turklāt kārtas pārsvarā tiks izspēlētas divās – trijās dienās.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Mareks Mejeris
01/08/2021 21:01

Latvijas vīriešu izlase rezultatīvā mačā Valmierā apspēlē Slovākiju

Latvijas vīriešu basketbola izlase šodien Valmierā pārbaudes spēlē uzvarēja Slovākiju. Spēle Vidzemes Olimpiskajā centrā beidzās ar rezultātu 91:84 (21:20, 29:19, 21:27, 20:18). Latvijas izlasē rezultatīvākais bija Rihards Lomažs, kurš guva…