“Optibet Virslīgas” pastarīte “Super Nova” otro reizi šosezon maina treneri

27/09/2023 20:02
Nokopēts

Pēc neizšķirta trešdien izbraukumā “Optibet” Latvijas futbola virslīgas 24.kārtas pārceltajā spēlē ar čempioni “Valmieru” Salaspils “Super Nova” paziņoja par galvenā trenera maiņu, Sergeja Golubeva vietā komandu līdz sezonas beigām trenējot Igoram Korabļovam.

Jau ziņots, ka Jāņa Daliņa stadionā spēle beidzās ar neizšķirtu 1:1, salaspiliešiem virslīgā izcīnot pirmo punktu kopš 9.jūlija, kad “Super Nova” savās mājās cīnījās 2:2 ar “Jelgavu”. “Mēs oficiāli paziņojam, ka pēc abpusējas vienošanās Golubevs atstāj mūsu komandu un atgriežas Čehijā, kur turpinās trenera karjeru Karlovi Varu klubā “Slavia”, trešdien savā “Facebook” kontā paziņoja “Super Nova”.

Klubs uzsver, ka Latvijas speciālistam netika likti šķēršļi, atgriežoties Čehijā, kur Golubevs šogad nepilnu pusotru mēnesi strādāja par trenera palīgu. “Līdz sezonas beigām ar “Super Nova” strādās pieredzējušais treneris Korabļovs,” ziņo klubs, atgādinot, ka viņš jau izpildīja komandas galvenā trenera pienākumus gan pagājušajā, gan šajā sezonā.

Pēc aizvadītām 30 kārtām Salaspils “Super Nova” ar deviņiem punktiem ieņem pēdējo vietu čempionātā un jau zaudējusi cerības tikt augstāk par pēdējo vietu.

    Pagaidām neviens nav komentējis

Jūsu anonīmais komentārs

TOP notikumi
1
X
2
2.3
3.5
2.95
2.5
3.25
2.8
4.75
5.25
1.48
2.6
3.2
2.8
2.4
-
1.53
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām