O’Railija divi vārti nokārto “Blues” uzvaru un neizšķirtu finālsērijā (VIDEO)

04/06/2019 08:26

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) Sentluisas “Blues” komanda Stenlija kausa finālsērijas ceturtajā mačā savā laukumā ar 4:2 (2:1, 0:1, 2:0) pārspēja Bostonas “Bruins”.

Sērijā līdz četrām uzvarām rezultāts ir 2-2.

Pirmā perioda pirmajā minūtē Raiens O’Railijs panāca 1:0 mājinieku labā – uzbrucējs apsildoja pretinieku vārtus un iebakstīja ripu mērķī. 14. minūtē Čārlijs Koils pēc atlēkušās ripas saņemšanas vārtu priekšā panāca 1:1. Divas minūtes vēlāk Vladimirs Tarasenko no vidējas distances vārtu priekšā raidīja ripu vārtu tīklā un atjaunoja vadību mājiniekiem.

Otrās trešdaļas noslēgumā Brendons Karlo ar Patrīsu Berdžeronu mazākumā izslidoja vienatnē pret vienu “Blues” hokejistu, Karlo panāca 2:2. Spēles trešā nogriežņa 11. minūtē “Blues” atkārtoti atguva vadību – precīzi atlēkušo ripu vārtos meta O’Railijs.

Breidens Šens raidīja ripu tukšos vārtos un pielika punktu Sentluisas komandas uzvarai pusotru minūti līdz pamatlaika beigām.

Sērijas piektā spēle notiks 7. jūnijā pulksten 3.00 pēc Latvijas laika Bostonā, bet pēc tam komandas atgriezīsies Sentluisā.