O’Railija vārti pagarinājumā atnes “Blues” 11. panākumu pēc kārtas (VIDEO)

20/02/2019 07:15

Iespaidīgu uzvaru sēriju Nacionālajā hokeja līgā (NHL) turpina Sentluisas “Blues”, kas šonakt pagarinājumā ar 3:2 uzveica Toronto “Maple Leafs” vienību, izcīnot jau 11. uzvaru pēc kārtas.

“Blues” jau pirmajā trešdaļā spēja iegūt divu vārtu pārsvaru (2:0), kuru gan trešajā periodā mājinieki pamanījās pasēt 31 sekundes laikā – 2:2. Pagarinājumā gan veiksme atkal uzsmaidīja “Blues”, kuras labā jau tā 34. sekundē ar saviem 23. vārtiem sezonā izcēlās snaiperis Raiens O’Railijs.

Nozīmīgu panākumu sēriju turpina arī līgas līdere Tampabejas “Lightning”, kas pirmajās 11 spēles minūtēs guva trīs vārtus un beigās ar 5:2 viesos apspēlēja Filadelfijas “Flyers”, izcīnot septīto uzvaru pēc kārtas.

Ar gūtiem vārtiem un rezultatīvu piespēli uzvarētāju rindās izcēlās Raiens Makdona un Džeitī Millers.

31 no pretinieku 33 metieniem šonakt atvairīja Kerijs Praiss, kamēr viņa pārstāvētā Monreālas “Canadiens” mājās ar 3:2 spraigā cīņā apspēlēja Kolumbusas “Blue Jackets”, tādējādi pārtraucot četru zaudējumu sēriju.

Uzvaras vārtus mājinieku labā mazāk nekā septiņas minūtes līdz trešā perioda beigām guva slovāks Tomāšs Tatārs.

Nedaudz negaidītu uzvaru Ralejas pilsētā pār vietējo Karolīnas “Hurricanes” šonakt izcīnīja Ņujorkas “Rangers” – 2:1. Ar iespaidīgu sniegumu viesu vārtos šoreiz izcēlās zviedru vecmeistars Henriks Lundkvists, kurš atvairīja 43 no 44 pretinieku izdarītajiem metieniem.

Savukārt uzvaras vārtus “Rangers” labā trešā perioda septītajā minūtē guva krievs Vladimirs Namestņikovs.

Piekto zaudējumu pēdējās sešās spēlēs piedzīvojusi Dalasas “Stars” komanda, kas mača gaitā nenoturēja 3:2 pārsvaru un tā beigās ar 3:5 mājās atzina Nešvilas “Predators” pārākumu.

Rezultatīvu sniegumu uzvarētāju labā parādīja šveiciešu aizsargs Romāns Josi, kurš guva divus izšķirošos vārtus, kā arī atdeva vienu rezultatīvu piespēli.

Tikmēr no pamatīgas bedres nespēj izrakties Minesotas “Wild”, kas par spīti pārsvaram izdarītajos metienos (31:24) ar 0:4 mājās kapitulēja pastarītei Anaheimas “Ducks”, piedzīvojot devīto zaudējumu pēdējās desmit cīņās, kā arī otro sauso neveiksmi pēc kārtas.

Pārliecinošu sniegumu pīļu cietoksnī parādīja veterāns Raiens Millers, kurš atvairīja katru no 31 mājinieku izdarītā metiena.

Visbeidzot, pateicoties Raiena Ņūdženta-Hopkinsa 11 sekundes līdz pamatlaika beigām gūtajiem vārtiem, izglābās (2:2), taču pēcspēles metienus sērijā zaudējumu ar 2:3 zaudējumu pret Arizonas “Coyotes” piedzīvoja Edmontonas “Oilers”, kam šī bija 11. neveiksme pēdējos 12 mačos.