Organizatori prezentējuši 2028.gada Losandželosas OS logo

Losandželosas OS oficiālais logo
Viens no Losandželosas OS oficiālajiem logo | Foto: IOC

Starptautiskā Olimpiskā komiteja () un vietējā rīcības komiteja uzsākusi darbu pie Losandželosas 2028.gada Vasaras olimpisko spēļu organizēšanas.

Losandželosas spēļu rīcības komiteja nākusi klajā ar 2028.gada Vasaras olimpisko un paraolimpisko spēļu oficiālajiem logo. Mākslinieciskais izpildījums reprezentē Losandželosas stāstus par sportu, radošajām izpausmēm un unikālajiem pilsētas iedzīvotājiem. Ņemot vērā pilsētas daudzpusīgumu, arī oficiālajiem logo ir vairāki dizaini.

Rīkotāji atzinuši, ka neviena emblēma nevarētu pilnībā parādīt pilsētas daudzpusīgos cilvēkus, tomēr, oficiālo logo tapšanā tika piesaistīti vairāki sportisti un mākslinieki.

“LA28” logo apvienojot vairākus individālus stāstus, personīgos dzīves sapņus un individuālu izpratni dažādās mākslinieciskās izpausmēs.

Logo tapšanā piedalījušies vairāki populāri sportisti – snovbordiste Hloja Kima, futboliste Aleksa Morgana, titulētais daiļslidotājs Adams Ripons un citi. Savas radošās izpausmes atklāja pazīstamā popmūzikas dziedātāja Billija Ailiša, aktrise Rīza Viterspūna un citas populāras Losandželosas personības.

“Sports ir īpaša daļa no mūsu globālās kultūras, kas savieno cilvēkus un fanus visā kopienās un visā pasaulē,” atzina Losandželosas spēļu priekšsēdētājs Keisijs Vasermans.

2028.gada vasaras olimpisko spēļu norise Losandželosā plānota no 21.jūlija līdz 6.augustam.

Pilsēta 2028.gadā spēles rīkos jau trešo reizi – iepriekš tās tika rīkotas 1932. un 1984.gadā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par