Orlando atsakās no tiesībām uz NBA čempionu

Timofejs Mozgovs, sportazinas.com

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komanda Orlando “Magic” neturpinās sadarbību ar pazīstamo Krievijas spēlētāju Timofeju Mozgovu, ziņo “The Athletic” apskatnieks Džošs Robinss.

32 gadus vecais centrs nonāca Orlando 2018. gada vasarā. Aizvadītajā sezonā Mozgovs nespēlēja ceļgala savainojuma dēļ. Krieva līgums ar Orlando bija spēkā līdz 2020. gadam, taču tika pieņemts lēmums atteikties no viņa pakalpojumiem, lai atbrīvotu vietu zem algu griestiem un parakstītu jaunu kontraktu ar Kemu Birču.

Ja neviena cita NBA komanda 48 stundu laikā neizrādīs interesi par Mozgovu, tad krievu spēlētājs kļūs par neierobežoti brīvo aģentu, un šajā gadījumā saņems visu līgumā ar Orlando paredzēto summu.

Lai gan “Magic” turpinās maksāt algu krievu basketbolistam, komandas algu budžetā tā tiks sadalīta trīs daļās, līdz ar ko Mozgovs saņems naudu no Orlando līdz pat 2022. gadam. Krievu basketbolistam tiks samaksāti 16,7 miljoni ASV dolāru (14,87 miljoni eiro).

Karjeras laikā Mozgovs pārstāvēja Ņujorkas “Knicks”, Denvers “Nuggets”, Klīvlendas “Cavaliers”, Losandželosas “Lakers” un Bruklinas „Nets”. Pagājušā gada vasarā pirms maiņas uz “Magic” centrs vienu dienu pavadīja Šarlotes “Hornets” spēlētāja statusā.

2016. gadā Mozgovs kļuva par NBA čempionu “Cavaliers” sastāvā.

Ja centrs neparakstīs līgumu ar citu komandu, tad Krievija pirmo reizi kopš 2000. gada paliks bez NBA spēlētājiem.

Jau ziņots, ka Mozgovs ir gatavs palīdzēt Krievijas izlasei gaidāmajā Pasaules kausa izcīņā, kas no 31. augusta līdz 15. septembrim norisināsies Ķīnā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par