OS čempions Miezis nedosies uz Parīzes spēlēm, ja tajās piedalīsies Krievijas sportisti

11/12/2023 20:33
Nokopēts
Nauris Miezis

Olimpiskais čempions 3×3 basketbolā Nauris Miezis nedosies uz Parīzes olimpiskajām spēlēm, ja tajās piedalīsies Krievijas un Baltkrievijas sportisti.

Iepriekš Starptautiskā olimpiskā komiteja (SOK) informējusi, ka abu šo valstu sportisti varēs piedalīties Parīzes olimpiskajās spēlēs kā neitrālie atlēti, ievērojot noteiktus kritērijus. Pašlaik SOK prasībām kvalificējas 11 sportisti.

“Mana nostāja ir simtprocentīgi, ka es šo neatbalstu, un, ja tā tiks lemts un tas būs simtprocentīgs lēmums, tad es noteikti būšu tas atlēts, kurš nepiedalīsies olimpiskajās spēlēs. Man baigi nepatīk, kad tādās politiskās lietās iesaista atlētus, bet šoreiz mēs nevaram.. šoreiz mums ir jāsaka kaut kas un mēs varam kaut kā bišķiņ te palīdzēt. Mans viedoklis ir tāds, ka SOK lēmums nav pareizs, un kaut kādā veidā mēs, kā atlēti kaut ko varam darīt tajā lietā,” pārliecināts Tokijas OS čempions.

“Man arī patika Artūra Irbes intervija, kurā viņš teica, ka diez vai visi pasaulē gribēs redzēt olimpiādi, kurā nepiedalās labākie atlēti. Tā kā mēs varam kaut kādā veidā to ietekmēt, varbūt ar savu viedokli, ar savu teikšanu un nostāju,” uzsver Miezis.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sporta Studija (@sportastudija)

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām